Hirdetés

2019. június 26., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6201) VinoRosso válasza flymi (#6180) üzenetére

VinoRosso
(PH! kedvence)

van akiről tudom, hogy visszaír, mert már többször bizniszeltünk, de most nem írt vissza. Szerintem vagy nem kapja meg, vagy nem veszi észre.

(#6202) schawo válasza maxika2004 (#6192) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Ide az ír, akiknek baja van. Úgy is számolhatsz, hogy 50000 (sacc per kábé, lehet, hogy több) látogatóból összesen 30 panaszkodó. Az 49970 : 30 arányt jelent.

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#6203) maxika2004 válasza Parci (#6200) üzenetére

maxika2004
(őstag)

öszintén szólva az első pár sorodat nem igazán értem !
én csak az 5 konkrét kérdésre szerettem volna magyarázatot..... ( már csak 4 re )
oké hogy a képet loptam, de a szin változás kivételével ugyanaz most is a kinézet

a szín cserének nagyon örülök ! :C :C :C és végre igazán látható javitás született !

ha a kis képeket el lehetne tüntetni, vagy a sorokat legalább sürübbre tenni
hogy több hirdetés látszódjon az adott oldalon ,
akkor az elégedettségem 30 % ról 90 re emelkedne ! :R :R :R
erre amúgy van remény ?

(#6204) regener válasza maxika2004 (#6199) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Az előző HA-n:
- tudtál privátot vagy kommentet írni?
- láttad a hozzászólt/mentett topikjaid?
- mennyi bug volt?
- mi volt ami még működött?

Kb :DDD

Viszont még mindig a külcsínen témáznak sokan, miközben a funkciók s működésük a fontasabb.
Nincs 3 napja hogy megy a dolog, egy hetet adjatok már neki :D

(#6205) vittorio7 válasza SeniorTilla (#6179) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Ott van még a Facebook Marketplace is.
Én még nem használtam, de a párom sok cuccot eladott ott, és jó ismeretségeket is kötött.
Egyelőre ez is ingyenes, bár biztos megy az adathalászat ezerrel.

(#6206) maxika2004 válasza schawo (#6202) üzenetére

maxika2004
(őstag)

Azért ezt te se gondoltad komolyan ?

(#6207) maxika2004 válasza regener (#6204) üzenetére

maxika2004
(őstag)

... amire én haszáltam nekem jo volt minden ,
viszont szivesen bóklásztam, keresgéltem, fórumoztam, mert kellemes és átlátható volt !
ez egyenlőre nincs igy... bár pozitív változás már látható !!!

" külcsínen témáznak sokan, miközben a funkciók s működésük a fontosabb."
azért vannak ott is fontos dolgok !

" egy hetet adjatok már neki"
ez természetes, akár 3-at is, csak eddig erre semmi válasz,
nem igen érkezett hogy lesz-lehet változás

..... most látom hogy igen... és igy már teljesen más a leányzó fekvése ! :R :R :R

(#6208) schawo válasza maxika2004 (#6206) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Full komolyan gondoltam.

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#6209) proradeon válasza maxika2004 (#6206) üzenetére

proradeon
(őstag)

Nézd. Alapszabály, hogy mindig az elégedetlenkedők a leghangosabbak, az elégedettek pedig csak ritkán dicsérnek. Persze írhatod azt, hogy ez nem igaz, de attól még nem lesz úgy. :)

Omlette Du Fromage

(#6210) maxika2004 válasza proradeon (#6209) üzenetére

maxika2004
(őstag)

Azért ez igy ebben a formában nem igaz ... és még mindig jobb egy kicsit az elején elégdetlenkedni , és igy azért már láthatóan javitanak az oldal arculatán ,
mint csendben eltünni, és mindjárt nem 50000 hanem 30000...
lásd vatera. OLX ...

[ Szerkesztve ]

(#6211) Oldman2 válasza PHM (#6184) üzenetére

Oldman2
(PH! kedvence)

Ami poen, hogy ha ez a Hirdetés van a képernyőn, a máshol egyébként megjelenő "Elmentett apróim" blokk is eltűnik!

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#6212) Parci válasza Oldman2 (#6211) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

bug: ahol nincs még topik indítva, az bugos

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#6213) carl18

carl18
(őstag)

Üdv! Sajnos nekem nem igazán jön be ez a új dízájn. Lehetséges hogy akinek a régi jobban tetszik vissza kaphassa azt?
A kezdő oldalon tök olyan lett mint egy jofogás :DDD

Másrészt a keresésből is vannak hiányoságok, a régen tudtam hirdetés feladás szerint rákeresni hirdetésekre.

- Most nem tudom a hirdetéseket ár szerint növekvőre belönni, se feladási dátum szerint böngészni.

Hasíts bele! :D

(#6214) carl18 válasza maxika2004 (#6192) üzenetére

carl18
(őstag)

+1 maxisnak én nekem is inkább adják vissza a régit :D

(#6215) MöBalázs válasza carl18 (#6213) üzenetére

MöBalázs
(fanatikus tag)

Ja, nekem is a jófogás ugrott be, aminek mai napig nem tudtam megszokni a dizájnját, viszolygok tőle, ezért is elvétve használtam.... Jó volt mindig vissza jönni apróra, jófogás és vatera látogatások után. Most úgy érzem belépett HA is a táborba. Nem baj, legalább ez az oldal is egy lesz a sok közül, és nem lesz 1 kedvenc.

O/

(#6216) maxika2004 válasza MöBalázs (#6215) üzenetére

maxika2004
(őstag)

hát ezt mondtam én is... de mi vagyunk a kisebbség " állitólag "
csak nehogy szép lassan elfogyjon a többség ....

A dizájnon kivül eddig más bajom nem is volt amig nem használtam mást....
na véletlen probáltam valamit keresni..... hát az eddigi kb 3 gombnyomás helyett most lett 30... és teljes káosz kudarc,,,,,

nagyon jó volt eddig a márka választás a legördülő menüben, nem kellett az összetett keresést irogatni ami most még legalábbis teljesen használhatatlan és nem müködik ! :W :W :W

azért én még bizakodom...

[ Szerkesztve ]

(#6217) Đusty

Đusty
(őstag)

Megjött IE alatt az avatar.
Néhol már a szín is alakul.

[ Szerkesztve ]

(#6218) proradeon válasza maxika2004 (#6216) üzenetére

proradeon
(őstag)

Folyamatosan javítják a bugokat. Ha találsz bugot, és beírod a bugreport topicba (normális hangnemben, 26 db :W nélkül), akkor azt is javítani fogják. De a folyamatos panaszkodással sokra nem mész.
Írd le az ötleteidet, jelentsd a hibákat, és 1-2 héten belül lesz egy remek, bugmentes hardverapró.

[ Szerkesztve ]

Omlette Du Fromage

(#6219) sati

sati
(PH! addikt)

A sortörés is működik! Most már minden hirdetésem normálisan jelenik meg, és szerkesztés után is megmarad, nem gányolja össze-vissza mint korábban! :) :R

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#6220) Lackooo84 válasza sati (#6219) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Na lássuk...

UP: :(

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#6221) Parci

Parci
(HÁZIGAZDA)

urak, zene füleimnek, amikor a kétségbeesett bugriportokat szép lassan felváltja a "végre ez is működik". persze lesznek olyan hibák, amiket nem ennyi idő megszerelni, úgyhogy a javítások látványossága is csökkenni fog, de azért remélhetőleg így is hétfő reggelre már egy lényegesen használhatóbb valami fogadja a nagy tömegeket. addigra lesz jobb tájékoztatás is (súgó stb.).

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#6222) Parci válasza Lackooo84 (#6220) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

linket, légyszi, meg hogy milyen platformon szerkeszted, a hirdetés régi vagy mostanában feladott-e stb. no meg, hogy pontosan mi a gond (most, mert változott a kód).

[ Szerkesztve ]

(#6223) sati válasza Lackooo84 (#6220) üzenetére

sati
(PH! addikt)

Nálam már jó. (latest FF)

Redmi Note 7

(#6224) Lackooo84 válasza Parci (#6222) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Mindkét hirdetésemmel próbáltam, régi hirdetések, üres sorokat szeretnék beszúrni shift+enterrel, ahogy régen volt, de amint elmentem eltűnnek a beszúrt sorok. Egyébként Win 10 64 legújabb Chrome-ról vagyok.

(#6225) sati válasza Lackooo84 (#6224) üzenetére

sati
(PH! addikt)

hard refresh?

Redmi Note 7

(#6226) Lackooo84 válasza sati (#6225) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Crtl+ F5 volt persze.

(#6227) carl18 válasza MöBalázs (#6215) üzenetére

carl18
(őstag)

Legjobb az volna ha reggelt régi felhasználok eldönthetnék melyiket akarják használni :) Úgy mint a Skin váltás például. :)

Csak mer valaki ide nem teszi közé még nem jelenti bejön neki az új dízájn. Én gondolkoztam ki írjam-e valahova, de inkább úgy voltam csak szóvá teszem :D

(#6228) janeszgol válasza maxika2004 (#6199) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Nincs az újjal gond. Kell egy bélyegképek kikapcsolása lehetőség, lehetőleg a profil beállításainál (ahol beállíthatjuk, hány hozzászólást lássunk egy oldalon stb) és meg is vagyunk. Ez fontos lenne, pláne a mobilnet miatt.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#6229) schawo válasza carl18 (#6227) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

A kettő nyilván nem kompatibilis egymással, ez nem csak egy skin. Egy tonna konverziós művelet után jöhetett ez létre, nincs visszaút, de még csak párhuzamos valóság sincs.

[ Szerkesztve ]

(#6230) JóGéza válasza carl18 (#6213) üzenetére

JóGéza
(tag)

Szia!
A rendezés egybe van vonva a blokkméret megadásával.

(#6231) Parci válasza schawo (#6229) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ez így van, teljes kódcsere is volt, hiszen egy külső kód most lett visszaintegrálva a lapcsaládba, szóval abszolút nem kompatibilis egymással a régi és az új.

(#6232) carl18 válasza schawo (#6229) üzenetére

carl18
(őstag)

Ja vágom azért kösz a gyors választ! :)

Esetleg az ár szerint növekvő keresésé nem lehet vissza rakni a rendszerbe ? :))
Bármelyik oldalon ez már alapvető funckió, poén volna ha pont a PH-ról maradni ki.

+ Ez a feladás dátuma is jöl jönne.

(#6233) Ringman

Ringman
(PH! kedvence)

sziasztok!

alapvetően a dizájnnal nincs bajom, bár a színeken lehetne néhol csiszolni - sárga-okker-narancs-vörös-piros több árnyalata ami zavaró szerintem - mennyi árnyalat van ezekből, 7-8? szerintem túl sok

pár észrevétel/javaslat: - FF 61.0.1 (64 bites); win10x64 - bocs ha már mások is írták:
1. márkakereső - ez idővel a keresési statisztikáknak megfelelően okosodni fog?
"sy"-t beírva symbiant dob ki (?) nem a retro topikban keresek; nasra szűkítve a keresést ugyanezt kapom, jó lenne ha a márkák között is szűrne a kategóriáknak megfelelően;
márka begépelése és enter után nem szűr rá a márkára, csak ha rákattintok - BUG?
2. részletes keresés - ugye itt minden alkategóriára kattintás esetén ki kell nyitogatni, nem biztos hogy hatékony
3. jó lenne egy kompakt/nem kompakt nézet, mint gmailnél volt régebben (gondolom más is írta már)
4. a százalékos megbízhatóság kinézetét nem gondoltátok súlyozni, hogy ne csak egér rámutatásakor írja ki a részletes adatokat? mittudomén 100 pozitív után vastagabban szedett, vagy valami ilyesmi? (bár ez meg lehet a dizájnnal ellentétes lesz)
5. elmentett adatok - nem a "Kedvenc fórumtémáim"-nak kellene elöl lennie, hanem az "Elmentett apróim"-nak
az sem lenne hátrány, ha itt lenne rollup/rolldown funkció a
6. elmentett hirdetés kukázásakor megerősítés jó lenne, akár opcionális beállításként
7. régebben emlékeim szerint ha rákattintottál egy userre, akkor fel volt sorolva pár (max x db, nem emlékszem mennyi) hirdetése - ez most + 1 klikk.
https://hardverapro.hu/tag/[user].html vs https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/[user]/index.html
8. kedvencekhez adáskor miért tölt újra az oldal? régi HA is így csinálta?

[ Szerkesztve ]

multifunkciós agárstadion épül

(#6234) proradeon

proradeon
(őstag)

A hirdetés címére nincs semmi karakterlimit? Mert ez azért durva:

[ Szerkesztve ]

Omlette Du Fromage

(#6235) Parci válasza Ringman (#6233) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

köszi, jópár tétellel nyitott kapukat döngetsz, rajta leszünk idővel!

(#6236) Parci válasza proradeon (#6234) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

már van, thx!

[ Szerkesztve ]

(#6237) Parci válasza carl18 (#6232) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ezek mind állíthatók a lista fölötti "50 db / csökkenő" legördülőnél.

(#6238) FrozenThrone válasza Parci (#6237) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Mikorra várható a bankkártyás fizetés? Köszi!

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#6239) Parci válasza FrozenThrone (#6238) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

holnap jóváhagyják és menni fog reményeim szerint.

(#6240) C64

C64
(őstag)

Hali. Fontos az a [Re:] a mentett hirdetések elé? Személy szerint zavaró, nem tudom mi szükség rá.

Amúgy ott is szerepel, ahol korábban hozzászóltam, de csak a hirdetéseknél.

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#6241) molvany

molvany
(senior tag)

Napi 8 ingyenes UP
.
Ha bármilyen oknál fogva nem használom fel mindet ma, akkor a maradék átkerül holnapra + a holnap ismét a 8 ingyenes UP - hozzáadódik ?

Vagy van erre valammi szabály ?

molvany felhasználónak 410 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#6242) pintyo68

pintyo68
(lelkes újonc)

Helló!
Nagyon szép modern lett az oldal.
Egy funkciót hiányolok méghozzá az RSS FEED-et ha lennétek olyan szívesek,és nem olyan nagy dolog akkor visszahelyezni.

(#6243) Parci válasza molvany (#6241) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

éjfélkor nullázódik mindig és jön a másnapi (akkor már aznapi) 8.

(#6244) molvany válasza Parci (#6243) üzenetére

molvany
(senior tag)

Kösz :K

molvany felhasználónak 410 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#6245) flymi

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Mobil nézetben nem lehet valahol kikapcsolni a képeket? Kínszenvedés így böngészni. Asztalin különösen nem zavar, elfér a képernyőn, bár tényleg fölösleges.

Abit alaplapokat keresek gyűjteménybe! /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A)

(#6246) FrozenThrone válasza Parci (#6239) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Remek, köszi!

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#6247) svensson

svensson
(PH! félisten)

A kategóriákat az alkategóriákkal együtt rendezzétek betűrendbe lécci. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6248) Parci válasza svensson (#6247) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

eddig sem úgy voltak, nincs változás, ugyanott vannak, mint eddig :U

(#6249) svensson válasza Parci (#6248) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Ezt eddig sem vitattam, de attól még lehetnének betűrend szerint, ha már úgyis új apró, ennyi kis javítás csak belefér. Vagy annyira nehéz megoldani? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6250) Parci válasza svensson (#6249) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ja, nem arról van szó, egy mozdulat, ámde utána a népharag, az fájna. a megszokás nagy úr, nem akarunk most rögtön tíz frontot nyitni :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.