Hirdetés

2018. december 14., péntek

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6051) Oldman2

Oldman2
(PH! kedvence)

Nézem a hirdetéseimet...

Van egy olyan mező a Hirdetésben, hogy "Márka", ami szerkesztéskor "Gyártó"-ként jelenik meg.

Bár a mezőben be lehet írni bármit, de úgy tűnik itt inkább egy központilag karbantartott listából lehetne választani, amiből bármit választok ki, mentés után megjelenik, de ismételt szerkesztéskor a mező ismét üres.

Azt, hogy a szabadon beírható érték is megmarad-e, nem tudom a PH oldala jelenleg folyamatosan elszáll 504-es hibával.

Új, eladó Mate 10 Pro tokok: https://hardverapro.hu/apro/elado_tokok_mate_10_pro_keszulekhez/friss.html

(#6052) Molk

Molk
(tag)

Elobb utobb hozza fogunk szokni az uj dizajnhoz. Hajra! :)

Egy dolog tunt fel amit nem lattam hogy mas emlitett volna, hogy nem latni az elado osszes hirdeteset amikor ramegyek a profiljara. Ez most bug vagy feature?

[ Szerkesztve ]

(#6053) Eztis_Aztis válasza proradeon (#6050) üzenetére

Eztis_Aztis
(lelkes újonc)

Oké, köszi az infót. :R

Kicsit az oldalról is.
Nekem egyébként átjön ez a modern változat, a régi talán átláthatóbb volt, viszont most már nem feltétlen muszáj kattintani a képekért, mert a főoldalról is látom, hogy ezt keresem-e.
Úgyis haladni kell a korral, az emberek meg majd megszokják ezt is. Már csak egy mobilos App kéne, mint a szarfogásnak is van. :DD :R

(#6054) regener

regener
(PH! kedvence)

Körüzenetben ez elfért volna :D ;]

Jó munkát a mai hétvégi napon is!

(#6055) Đusty válasza proradeon (#6046) üzenetére

Đusty
(őstag)

"Értékeléseidet jobb fent, az avatarodra, majd a nickedre kattintva hozhatod elő. [link]."

Az a baj, hogy ez internet explorer alatt egyáltalán nem látszik.

(#6056) molvany

molvany
(senior tag)

Néhányan már kérdezték ( valamikor már én is, eredmény sehol ):

Hány ingyenes UP van és milyen idöközönként használható fel ?

molvany felhasználónak 398 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#6057) csabiks

csabiks
(senior tag)

Most mar sorba tudom rendezni ar szerint (eddig nem volt ott) :R

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#6058) wwenigma válasza molvany (#6056) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7

(#6059) regener válasza regener (#5522) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

A kategóriás változások most pont beleillenének az új HA módosítási listájába :D

(#6060) FoxiestFox válasza Đusty (#6055) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

De látszik, csak hozd teljes képrenyőre. :D Épp céges gépről nézem, valami régi IE, ablakban nem ok, kinagyítva igen.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/

(#6061) The DJ

The DJ
(PH! addikt)

Én nem csatlakozom a köz felháborodásához, teljesen meg vagyok elégedve így elsőre az új oldallal, sokkal barátibb, tetszik a kinézet és a funkciók is rendben lesznek, ha ki lesznek gyomlálva a jelenlegi bugok.

Itt vagyok már 14 éve, végigéltem pár RIOS motor cserét, arculat és HA váltást és minden egyes alkalommal, amikor valami nagyobb változás történik, akkor kitör a pánik, a lincshangulat, mindenki siratja a régit, temeti az újat és kilátásba helyezi, hogy sose fogja már használni ezt az új "szemetet". Aztán eltelik pár hét, kialakul az új verzió és mindenki szépen megszereti, megszokja és megtanulja használni. X év után megint váltunk és go to 1. Szóval adni kell egy kis teret a srácoknak, hagyni kell, hogy kiirtsák a bugokat és reszeljenek azon, ami még nem tökéletes, aztán nem lesz itt semmi baj. Az értékelési rendszer egyszerűsödésének személy szerint örülök, átláthatóbb így. Engem már zavart a több száz piros pontom, mintha valami nepper lennék :)

Ami kicsit zavar viszont az az, hogy csökkent a hirdetésbe beírható maximum karakterek száma. Az 1500 is kevés volt, reméltem, hogy ez emelve lesz, de az ellenkezője történt. A jelenlegi hirdetéseimben is ki lett ez maxolva, tehát ha szerkesztek egyet, akkor el fog veszni cirka 500 karakterem, tehát ki kell hagynom rengeteg mindent, ami lényeges. Pl hirdetek laptop processzorokat: A negyede sem fér ki sajnos. Feltettem egy Google Docba és belinkeltem a hirdetésbe, de így nem tudnak rákeresni egy bizonyos típusra, mert ugye nincs benne a tartalmi részben. Ergo elég sok vevőtől eleshetek emiatt, hacsak valaki rá nem keres direktben a "laptop processzorok" címre, de én nem ezt csinálom, ha egy T8100-as proci kell, hanem beírom, hogy T8100 és böngészek a találatok között. Na én nem leszek benne ebben a listában, mert nem tudom az összes meglévő procit beírni a tartalmi (kereshető) részbe. Ez eléggé zavaró számomra és nem is igazán értem, hogy miért ilyen kevés ez a limit. Mert kell, ez oké, de legyen már egy kicsit magasabb ez a szám.

Szintén nem tetszik, hogy 30 nap egy hirdetés, aztán tehetem fel újra. Miért nem lehet már hosszabbítani? Oké, értem az üzleti modellt, de...

Ide kapcsolom még azt is, hogy mióta lehet prémium tagságot vásárolni azóta támogatom a PH-t, tehát folyamatosan prémium vagyok, holott a tagság által kínált előnyök közül semmit nem használok ki. Még a reklámokat sem rejtettem el, mert akkor nem látszik logout alól az ajánló felső box sem :) Tehát nem azért vásároltam meg a prémiumot, hogy én ebből bármi előnyt kovácsoljak, viszont azért titkon reménykedtem, hogy érkezik majd valami olyan perk is, ami nekem is hasznomra válik majd. Bíztam benne, hogy az új HA is nyújt majd valami extrát a prémiumoknak, pl itt tudnám értékelni a régi maximum 1500 karaktert (de inkább több lenne ideális) és a hirdetések 30 napnál tovább történő meglétét vagy ingyenes hosszabbítását is (tehát lényegében ezek se lennének extrák, csak azok a funkciók, amik eddig is megvoltak).

Vagy marad az, hogy ha lejár a prémium, akkor nem vásárolom meg ismét, ellenben költök a hirdetési extrákra... még talán olcsóbb is lenne :) Tehát ezeken még lehetne csiszolni szerintem, főleg a prémium funkciókon, mert jelenleg nem hiszem, hogy annyi előnnyel járna ami sokakat lázba tudna hozni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak. || http://kepfeltolt.es - A kedvenc képfeltöltő oldalad a weben!

(#6062) Parci válasza The DJ (#6061) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

kösz a részletes reakciót! abszolút szeretnénk most jobban kihasználni a lapcsaládbéli előnyöket, lásd prémium stb. első körben nyilván stabilizáljuk a beteg állapotát és pótoljuk az égető hiányosságokat, aztán is van sajnos két sürgős dolog, méghozzá a PH! és az Aréna átállítása az új, reszponzív html kódra.

viszont az aprót fogjuk még sokat csiszolni, házon belül ez már sok szempontból gyorsabb lesz.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#6063) Parci

Parci
(HÁZIGAZDA)

ezek és sok apróság közben elkészültek elvileg:
- jegelt, archív hirdetéseket látványosan jelölni

- lapcsalád fórumokban az aprók ajánlója 404

- aprón privát írásakor tegye be a privát elejére a hirdetés linkjét, amiről a privátot küldték.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#6064) Oldman2 válasza Oldman2 (#6051) üzenetére

Oldman2
(PH! kedvence)

Az egyébként szabadon beírható bármi NEM rögzül.

Újabb hiba:

Hirdetés szerkesztésekor a feltöltött képek mérete nálam konstans zéró (kijelezve: 0 b)!

Új, eladó Mate 10 Pro tokok: https://hardverapro.hu/apro/elado_tokok_mate_10_pro_keszulekhez/friss.html

(#6065) C64 válasza wwenigma (#6058) üzenetére

C64
(őstag)

Sajnos nem világos ez a kép, napi 8 vagy havi 8 upp jár az ingyenesbe?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#6066) The DJ válasza Parci (#6062) üzenetére

The DJ
(PH! addikt)

Köszi, csak így tovább, jó lesz ez és jó az irány is :) Én pedig kíváncsian várom a változásokat és a további fejlesztéseket. Nem véletlen, hogy a PH és a HA az a két oldal, amin az online jelenlétem nagy részét töltöm és még ennyi év után is izgalommal tölt el a lapcsalád megújulása. Emlékszem 10+ évvel ezelőtt is mennyire rá voltam feszülve az F5-re és kikerekedett szemmel néztem a megújult aprót, a PH-t, az újonc logoutot és minden mást is, ami érkezett. Bugok mindig is voltak, de tisztességesen és gyorsan javítva lettek, ezért sosem panaszkodtam. Jó volt látni, ahogy alakul minden, mint púpos gyerek a prés alatt.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak. || http://kepfeltolt.es - A kedvenc képfeltöltő oldalad a weben!

(#6067) zzola

zzola
(PH! félisten)

Üdv!

Sajnos én is a negatív tábort tudom erősíteni!
Az apró kinézete valami bazári gagyi! Nem is értem, hogy ez hogyan fér bele a lapcsalád imidzsébe? :(

Ha esetleg megbántottam valakit, akkor bocsánat, nem ez volt a cél...

Lesz esetleg később skin választási lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#6068) Millerchris

Millerchris
(tag)

Sziasztok!
Az UP rendszer hogy fog működni a jövőben ? Tegnap volt kb 5 UP. Mára kaptam egyet.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#6069) Millerchris válasza Millerchris (#6068) üzenetére

Millerchris
(tag)

Vagy összesen volt ennyi és ezt ossza be mindenki? :Y Ez így nem túl jó.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#6070) Lauda

Lauda
(PH! félisten)

Az értékeléssel nem rendelkező eladónál a n.a. látható.

(#6071) Lackooo84 válasza Parci (#6062) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

A premiumhoz járhatna legalább 1 hirdetés hosszabbítás havonta, már fizetnék is elő... A többi "kedvezmény" számomra meg gondolom sokaknak irreveláns...

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#6072) Parci válasza Lackooo84 (#6071) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nem kell idézőjelbe tenni a kedvezményeket, legyen világos mindenkinek, hogy azért a prémium tagsági életrehívója első körben az volt, hogy ha már megköveteljük a usertől, hogy nézzen reklámokat, nyújtsunk egy alternatívát is annak, aki nem akar, de korrekt velünk és nem adblockol.

az egy dolog, hogy ezen felül jó lenne ügyes csomagokat csinálni belőle és még mindenféle extrát beletenni. igyekszünk, de most bugvadászat van.

(#6073) KKiwi

KKiwi
(újonc)

az én véleményem ujoncként:

Nagyon tetszetős fiatalos lett az oldal szerintem már most jobb mint régen volt :)
egyenlőre nagyon sok a hiba de azt ugyis javitjátok majd ezek csak kezdeti nehézségek:)
remélem idővel mindegyik lapcsaládtag szép új köntöst kap :)
:R :R :R

(#6074) Đusty válasza FoxiestFox (#6060) üzenetére

Đusty
(őstag)

Köszi

115%-os nagyítás felett jön elő valóban. Ez milyen már? Vicc.

(#6075) Parci válasza Đusty (#6074) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

örülök, ha te jól szórakozol. bár tényleg vicc, hogy az embernek ma már két platform 5-6 böngészőjének hülyeségeivel kell egyenként szórakoznia, különben a user rögvest a mi anyukánkat emlegeti.

(#6076) Parci

Parci
(HÁZIGAZDA)

kikerült az utolsó up időpontja (hogy milyen régen volt), a termékinfó linkek stb.

(#6077) regener válasza C64 (#6065) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

A hirdetéseid oldalon felül írja.

(#6078) VinoRosso válasza zzola (#6067) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

+1

nem értem, hogy ha valami jól működik, abba miért kell belenyúlni :F

Nem csak kárbavész a munka, hanem még kontraproduktív is :(

(#6079) Parci válasza VinoRosso (#6078) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nehéz erre azok után válaszolni, hogy évekig hallgattuk, hogy milyen szarul működik a régi :U

de térjünk vissza a mennyire jól működikre pár nap, hét múlva, mert most nyilván nem olyan az oldal, mint amilyennek szántuk és amilyen lesz hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#6080) Ice&Lime válasza C64 (#6065) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Ez engem is érdekelne, pontosan hogy is van ez?

(#6081) Parci válasza Ice&Lime (#6080) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

napi

(#6082) Parci válasza regener (#6077) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

és az összefoglaló táblázatban is átírtuk a "max." szót "napi"-ra.

(#6083) Đusty válasza Parci (#6075) üzenetére

Đusty
(őstag)

ok, bocsánat nem akartam sértő lenni szerintem nem is volt az csak baromira nem jön be az új felület meg nem gondoltam, hogy ennyi hibája lesz.

(#6084) proradeon

proradeon
(őstag)

A hirdetés címe ki lesz vezetve a browser title-be? Jelenleg ha megnyitok pl. 6 különböző hirdetést, akkor mind a 6 browser tab-on annyit látok, hogy "HardverApró". [kép]

:R

Omlette Du Fromage

(#6085) Parci válasza Đusty (#6083) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

sajnálom, ha nem jön be. ennyi hibára mi sem számítottunk, csak mi azért vagyunk nyugodtak, mert tudjuk, hogy ezek nem komoly bajok, egyszer kell megoldani, aztán stabil lesz a cucc.

azért így is elmondható, hogy átkerült a szerverünkre, még sincs lassulás. az adatok 99,x%-ban megvannak, nincs baj. az oldal használható, de mondjuk úgy, hogy hétfőre alapvetően jól használható lesz.

ettől még simán lehet, hogy valamelyik hírös mobil böngin összeszarja magát az egész, de az sem strukturális kérdés, hanem "csak" css.

(#6086) Parci válasza proradeon (#6084) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ki, már fel is írtam, meglesz gyorsan

(#6087) VinoRosso válasza Parci (#6079) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

Én a dizájnra gondoltam, hiszen arra reflektáltam. Ha van egy bevált skin akkor minek lecserélni?

Tény, hogy nem minden funkció működött mindig a régi HA-n, de az utóbbi időben nemigen volt vele probléma még funkcionálisan sem.

(#6088) VulpesHD

VulpesHD
(lelkes újonc)

Egy listát láthatnánk róla, hogy mik azok amiken jelenleg dolgoztok?

(#6089) Parci válasza VinoRosso (#6087) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

erre igazából nincs rövid válasz, a hosszúra meg most nincs elég időm sajnos. de akartuk, hogy a régi apróra hasonlítson (az előző előttire), miközben skálázódjon mobilon, mindenhol (az egy másik kérdés, hogy ez még bugzik), illetve hasonlítson arra is, amilyennek az összes oldalt akarjuk a jövőben (a fórumok nem változnak sokat, a színek maradnak).

(#6090) keke69

keke69
(őstag)

Nekem miért kell állandóan kétszer belépnem. Először belépek aztán egy fórumtéma megnyitása után újra be kell lépnek ha megakarok nézni másik fórumtémát?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#6091) zzola válasza VinoRosso (#6078) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

A működésbe nem látok bele, ha a szerkesztők azt mondják, hogy csereérett-én elhiszem!

(#6092) flymi

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Nem igazán tetszik, hogy a felhasználható napi up-ok a legutóbbi up után 24 órával használhatóak csak.
Miért ne akarnám az egyik napi up-ot este 23:00-kor, a következőt ugyanarra a termékre éjfél után két perccel felhasználni? Sajnos tegnap este kezdtem el felhasználni az ingyenes előresorolásokat, most még várhatok órákat, mire újra elérhetőek lesznek. És holnap megint csak este... Nem jó. :(

[ Szerkesztve ]

Üzlethelyiségből pár apróság eladó, lehetőleg egyben! Érdeklődni privátban!

(#6093) sati válasza Parci (#6089) üzenetére

sati
(PH! addikt)

Nekem van olyan hirdetésem ahol konkrétan már mindent aláhúz. Hirdetést, nicknevet, tetszik gombot, mindent... a hirdetést pedig már szerkeszteni sem lehet!
Esetleg erről tudtok, illetve fent van a listán? :R

[ Szerkesztve ]

(#6094) SUPREME7

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tudom Parci, menjek a 'nyámba, de azért bedobom, kis finomhangolás, ahogy én képzelném.

https://logout.hu/bejegyzes/supreme7/uj_hardverapro_uj_buheralas.html

[ Szerkesztve ]

(#6095) Parci válasza sati (#6093) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ez valami migrációs formátum nyűg lesz, tudunk róla, köszi!

(#6096) Parci válasza SUPREME7 (#6094) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

majd akkor menjél nyádba :DDD, ha felhergeled a fél fórumot és mind eljutnak odáig, hogy lám-lám, te 2 perc alatt megcsináltad, tartsunk szavazást, mekkora szar arcok vagyunk, hogy hát hiszen látjuk, hogy mindenki ezt akarja, mi mégsem írjuk át az egészet.

ámde, talán lesz majd erő valami ultrakompakt nézetre, ott az aprók listáját lehetne kb. így.

(#6097) SUPREME7 válasza Parci (#6096) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Vegyétek csak sok apró javaslatnak :) :R

(#6098) Lackooo84 válasza SUPREME7 (#6094) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Kicsit finomítottam rajta (összecsapott paint munka), de szerintem így lenne az igazi. :DDD

[ Szerkesztve ]

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#6099) laci laci válasza SUPREME7 (#6094) üzenetére

laci laci
(PH! addikt)

Üdv.Közben rá jöttem (enyhe túlzás, mert állítgattam össze-vissza mint valami vak vezető),hogy ha (és én csak mobilról böngészek) a hardverapro csak széles asztali üzemmódban használható/jó, és a prohardver pedig csak mobil nézetben jó, mert amúgy töri a képet..

[ Szerkesztve ]

Samsung s7,s8,s9,huawei p20 pro...

(#6100) VinoRosso válasza Parci (#6089) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

Kár. Nekem ez az jófosás.hu stílus nem igazán adja. A régi tömör, könnyen áttekinthető, gyorsan át tudtam futni rajta és csak azt tartalmazta ami érdekel (mi, hol, mennyiért, kitől).

Ez az új meg tele van mindenféle figyelemelterelő giccsel. A képek pl tök feleslegesek, sőt inkább zavaróak, egy ekkora miniatűrből nem vehető ki semmi érdemleges, és ha érdekel egy hirdetés akkor majd a hirdetés oldalán megnézem a galériát. Egyébként is a hirdetések 90%-át skippeli az ember és egyáltalán nem kíváncsi a képre, főleg ha mondjuk nincs is és csak egy "nincs kép" felirat köszön vissza. Teljesen rossz, zavaró UI elem, remélem lesz esély arra, hogy majd ez megváltozik.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.