Hirdetés

2018. december 19., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6301) Zugárus

Zugárus
(újonc)

Tisztelt Hardverapró!

Nekem az az észrevételem lenne hogy ahányszor átállás van annyiszor eltűnnek a pontjaim.Sok évvel ezelőtt már jártam így. Akkor közel 100 PHirospontom tűnt el. Eddig 55 pozitívom volt. Az új felületen meg csak 20. Hová tűnt 33 pontom? Lehet hogy valami fölött átsiklottam és nem olvastam el, De ha 55 ember értékel pozitívval akkor miért nem annyi lesz látható? Abból derült eddig ki hogy mennyi jó üzletelésem volt. A választ előre is köszönöm.

Üdvözlettel Zugárus!

[ Szerkesztve ]

A hiba a valóságban van!

(#6302) LeC

LeC
(PH! kedvence)

Ebben esetleg valaki tudna segíteni?

[link]

Szerkesztés/formázás után összerántotta az egész hirdetést, és most már szerkeszteni sem engedi :(

segítséget előre is köszönöm!

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!!◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.uw.hu] ◄► [06-20/520-48-93] (H - 14h után / K-SZ-CS-P - 12h után hívj) ◄►

(#6303) schawo válasza Zugárus (#6301) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Ezerszer előjött már, és le lett írva [link]

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#6304) Parci válasza Aki Ross (#6289) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

Igen.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#6305) r3dsnake válasza r3dsnake (#6292) üzenetére

r3dsnake
(PH! nagyúr)

?

Csak én nem találom, vagy ez sincs már?

(#6306) Parci válasza r3dsnake (#6305) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nincs most rss, majd visszahekkeljük valamikor (használ még valaki ilyet 2018-ban? :B)

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#6307) maxika2004 válasza Parci (#6261) üzenetére

maxika2004
(őstag)

Nem igazán emlékszem konkrét igéretre hogy lesz változás.... mostanáig.... :R
azért is irtam hogy tudok várni akár heteket is, csak egy ehhez hasonló konkrét igéret kellett volna és kussban is maradok ! ;)

Szerintem jo volt ezt kokrétan leirnod, mert azért tegnap óta ahogy itt feljebb visszaolvastam,
könyörögtek páran a régiért.... de ha kicsit hasonlít vagy nem lesz rosszabb már azzal is kiegyezünk :C
:R

(#6308) Parci válasza maxika2004 (#6307) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nem fog hasonlítani a régihez, a mostanihoz fog hasonlítani, csak képek nélkül a listában.

(#6309) maxika2004

maxika2004
(őstag)

Bocsi megint és :-)

Egy gondolat, vagy kérdés :

A keresésnél, nekem nagyon hiányzik hogy eddig például ha egy adott termékcsoporton belül márkára vagy helyre szűrtem a keresést , akkor a legördülő menü -ből pik-pakk tudtam választani,
az meg külön jó volt hogy a márkánál, csak a lényegesebbek voltak feltüntetve...
most pedig töltögetni a rublikákat szerintem jóval macerásabb lett !

esetleg nem lehetne a részletes keresés mellé két oldalt kitenni ?

(#6310) maxika2004 válasza Parci (#6308) üzenetére

maxika2004
(őstag)

hát kicsikét.. már szinben is egész jó :-)
bár 1 árnyalatilag lehetne sőtétebb ... a fehér háttér elég vakitó !
a kiemeltek szine lenne a mostani fehér , és attol egy kicsit sötétebb a következő akkor jobb lenne szerintem...
és amugy ha a képek eltünnek a sorok kicsit sürübbek lesznek nem ?
ez nekem már akkor hasonlit :-)

[ Szerkesztve ]

(#6311) Parci válasza maxika2004 (#6310) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

de, talán tudunk sűríteni a soron (például abban a nézetben a fontméretet is csökkentjük stb.).

(#6312) z67 válasza Parci (#6306) üzenetére

z67
(őstag)

Én nagyon is használnék RSS-t. Főleg ha nem csak a fizetős hirdetéseket sorolná.

További kérdésem, mikor kerülnek vissza az időpontok a hirdetésekhez? Sőt volt egy javaslat, hogy előző nap is órával jelenjen meg, így lenne egyszerűbb követni a hirdetéseket.

[ Szerkesztve ]

(#6313) Misogi

Misogi
(kvázi-tag)

Ez az új Hardverapró annyira kellett.... :W :C :DDD

(#6314) Vesa válasza Misogi (#6313) üzenetére

Vesa
(PH! addikt)

Igen, kellett, mert a régivel sok gond volt.
Nem tökéletes még az új, vannak bugok, de talán adhatnátok egy kis időt a fejlesztőknek. Ezernyi kérés van és amit értelmesnek látnak, az meg is valósítják, de ez időbe telik.

Szóval türelem!

(#6315) Tressy

Tressy
(senior tag)

Amúgy hogy lehetne mobilon is a desktop nézetet használni?Mert a régit is úgy használtam lehet itt is az lenne a megoldás de nincs külön desktop nézet gomb.

(#6316) regener válasza Tressy (#6315) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Jobbra fent legürdülő menüben a Beállítások legalján tudod átállítani.

(#6317) ro_bert17

ro_bert17
(őstag)

Sziasztok! Hirdetést hogy tudok megjelölni, kedvencekhez adni? Rányomok a kis csillagra, és nem csinál semmit. Valamint azzal esetleg lehet valamit kezdeni, hogy ne ilyen nagyi(tó) méretben jelenjen meg?

[ Szerkesztve ]

Keresek Thinkpad Ultrabase Series 3-at

(#6318) ferenck

ferenck
(tag)

Jó lenne egy olyan opció amivel a régi hirdetéseket véglegesen törölni lehetne a HA adatbázisából, nem csak archiválni, mert így megtalálja a google kereső és ősrégi, lejárt hirdetések miatt is keresnek néha.

Persze az értékeltek ne legyenek törölhetők véglegesen mondjuk pl. 1 hónapig, ha bármi vita lenne, de a többi igen.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6319) janeszgol válasza ferenck (#6318) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ez egy jó ötlet. A nem értékelt legyen véglegesen törölhető, az értékelt viszont soha. Hiszen például egy telefont 1-1.5 év után is tilthatnak. Továbbá a már értékelést kezdeményezett hirdetéseken ne lehessen változtatni a címét.
Magyarul: mindig lehessen látni, ki mit vett.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#6320) proradeon válasza ferenck (#6318) üzenetére

proradeon
(őstag)

Véleményem szerint nagyon is hasznos, hogy Google-ben visszakereshetőek a régi hirdetések. Én gyakran így állapítom meg, hogy az adott eszközt mennyiért lehet manapság eladni. Nagyban megkönnyíti a dolgomat.

Olyan valóban előfordul, hogy már egy x éve archivált hirdetésre írnak rá, hogy "megvan még?!", de ilyen - nálam - szökőévente egyszer van. Túlélhető probléma.

Omlette Du Fromage

(#6321) regener válasza janeszgol (#6319) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Akik több terméket árulnak egy hirdetésben vagy épp bazároznak / folyamat frissítik nekik nem lenne olyan jó a címváltoztatás tiltása miután egy vásárló értékeli őket.

Viszont ez is lehetne mondjuk prémiumhoz vagy ilyesmihez kötött.

(#6322) energy4ever

energy4ever
(PH! addikt)

Bankkartyas fizetes mikortol lesz elerheto? :F
6nap mulva lejar az egyik hirdetesem. Ilyenkor ha felrakok egy masik ugyan olyat, akkor gondolom kapom is a bant... Vasarolni meg nem tudok, mivel nincsen PayPal-om.

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#6323) zuuko

zuuko
(újonc)

Sziasztok!

Először is köszi az új oldalba beleölt munkát, alakulni fog mint púpos gyerek a prés alatt! :)

Lehet, hogy már kibukott valamelyik hozzászólásban (igazából lusta vagyok keresni), de nekem hiányzik a régi oldalon ismert "kedvenceim" menüpont, ahol egyértelműen és átláthatóan kilistázta a rendszer a mentett hirdetéseket. Ilyet terveztek létrehozni az új oldalon?

Vagy csak vak vagyok és még nem találtam meg...

A főmenü kérdése előkerült már, de +1 vélemény amellett, hogy az "eldugott" profil menü nem szerencsés, mivel percenként 5x kattint rá a felhasználó.

Sok sikert a bágkereséshez!

(#6324) Oldman2

Oldman2
(PH! kedvence)

Érdeklődök, hogy a PM-ek működnek-e már?

Új, eladó Mate 10 Pro tokok: https://hardverapro.hu/apro/elado_tokok_mate_10_pro_keszulekhez/friss.html

(#6325) Lackooo84 válasza energy4ever (#6322) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Sztem ha lejár felrakhatod ugyan azt a hirdetést újra, miért ne rakhatnád?

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#6326) Parci válasza energy4ever (#6322) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

mi is a barionra várunk... :U (6 nap múlva talán lesz már)

viszont felrakhatod újra, nem tilos.

(#6327) Parci válasza Oldman2 (#6324) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

miért ne működnének?

(#6328) Oldman2 válasza Parci (#6327) üzenetére

Oldman2
(PH! kedvence)

Mintha azt olvastam volna valahol hogy gond van velük (és bíztam benne emiatt nem válaszol egy HA-s érdeklődő).

Köszi!

Új, eladó Mate 10 Pro tokok: https://hardverapro.hu/apro/elado_tokok_mate_10_pro_keszulekhez/friss.html

(#6329) SP!T

SP!T
(PH! addikt)

Sziasztok! Szeretném a véleményem megosztani, hátha kellő fülre talál. Előre is bocs, nem dolgozok designerként, sem programozóként, tehát teljesen szakavatatlanként olvasom a HA-t. Csak adni-venni szoktam, mert a hardware a hobbim.

Sok mai weboldalon azt veszem észre, hogy azt hiszik az emebrekről, hogy VAKOK vagy GYENGÉNLÁTÓAK vagyunk. Miért? Miért kell 500-as betűkészletet használni? Miért nem lehet simán belistázni egymás alatt a hirdetéseket egy akkora betűmérettel, mint egy cikk is íródna?

Miért kell rikító színeket és bazi sok értelmetlen (pl. egyszínű térelválasztó) képet használni? Miért nem lehet oldal különböző elemeit egymástól jól elkülöníthető megjelenéssel ellátni?

Ha megnyitom a HA főoldalát az oldal felát a nagy SEMMI foglalja el. Mert elfoglalja kemény 1 sor kategóriaválasztó és egy kereső box: [kép] Oké-oké, ha nem laptopról nézem, akkor az oldal kicsit kevesebb mint felét.

Nekem az egész HA egy egybefolyt adat és képhalmaz. :(
De természetesen meg fogom szokni, mivel az oldal tartalmilag jó.

(#6330) energy4ever válasza Parci (#6326) üzenetére

energy4ever
(PH! addikt)

Okes, koszi! :)

Az uj hardveraproval varhato valami szabalyzat modosulas is?

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#6331) Parci válasza SP!T (#6329) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

a mobilok térhódításának köszönhető...

(#6332) Parci válasza energy4ever (#6330) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

igen :K

(#6333) vittorio7 válasza Parci (#6331) üzenetére

vittorio7
(őstag)

De ez mobilon se mutat jól...

[ Szerkesztve ]

(#6334) maxika2004

maxika2004
(őstag)

Üdv !

Egy gondolat, vagy kérdés :

A keresésnél, nekem nagyon hiányzik hogy eddig például ha egy adott termékcsoporton belül márkára vagy helyre szűrtem a keresést , akkor a legördülő menü -ből pik-pakk tudtam választani,
az meg külön jó volt hogy a márkánál, csak a lényegesebbek voltak feltüntetve...
most pedig töltögetni a rublikákat szerintem jóval macerásabb lett !

esetleg nem lehetne a részletes keresés mellé két oldalt kitenni ?

(#6335) Parci válasza vittorio7 (#6333) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

a design koncepció lett olyan, hogy tableten, mobilos is jó legyen. a mobilos tördelés ettől függetlenül egy kicsit új nekünk, szóval igen, azt még rendbe kell tenni.

(#6336) XoZ

XoZ
(fanatikus tag)

A jobb felső sarokban az észrevétel link a régi lezárt fórumra visz át az új helyett.

Új hirdetés feladásakor az első beviteli mező előtti "Cím" szöveg lehetne pl. "Hirdetés címe", mert sokan ide a lakcímüket írják be.

A mai, és akár a tegnapi hirdetéseknél a dátum helyett az időpont jelenhetne meg, a korábban leírt módon: [link].

(#6337) Tressy válasza regener (#6316) üzenetére

Tressy
(senior tag)

Köszi igy már végre olyan mint a régi.Ezekszerint elhamarkodtan itélkeztem

(#6338) syC

syC
(PH! addikt)

Sziasztok!

Csak pár észrevételt osztanék meg az új HA-val kapcs.:

- A hirdetések lapozó ikonjai szerintem kissé túl közel vannak egymáshoz, asztalin is kissé zsúfolt, mobilon meg szerintem nagyon. Esetleg egy kis 'margin'-t lehetne nekik adni (10px?) , hogy szellősebb legyen.

- Egy kicsit hiányzik a régi HA-ból a listás (képmentes) nézet. Kerestem, de nem igazán jöttem rá, hogy hol van (ha van).

- A kategória kiválasztásnál tényleg lehetne valami fluidabb, aszinkron módszer a kategória-hierarchiában történő barangolásra. Talán neketek is jobb lenne ( kevesebb requests - kisebb terhelés ), nekünk usereknek meg szerintem érzetre sokat hozna.

És hogy egy kis dícséret is legyen:

- jó lett a képkezelés a hirdetésekben, nagyon hiányzott már..
- 1 üzlet = 1 pont konverzió ( mint régen a phmegbizhatosag ... :) )

:R

www.pcstyle.hu - Újra!

(#6339) Tressy

Tressy
(senior tag)

Mentett keresés /kapásjelző új HA-n kivezetésre került?

(#6340) FoxiestFox válasza Sanya (#6285) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

+Igény: prémium előfietők megnézhetnék az adott fórumfelhasználó adatlapján a hirdetéseit?

Ennek miért kellene prém szolgáltatásnak lennie? Teljesen alapvető minden aprón.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/

(#6341) dats válasza Misogi (#6291) üzenetére

dats
(lelkes újonc)

Szerintem nagyon bazári lett. :(((
A mobilos verzió még rosszabb.
Vatera, Jófogás utánzat.
Kérnék egy régi/új opciót mint a mobil/desktop nézet váltás.

Üdv Dats

(#6342) Parci válasza dats (#6341) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

oké, rohanunk, csináljuk, légyszi ne haragudj ránk, ha nem lesz meg estére!

(viccet félretéve: ez egy tök új kód, nem csak valami skin, eddig más szerverén, más kódja futott hardverapróként, ez most a sajátunk, a rios motoron belül, lehetetlen csak úgy odadobni egy régi skint)

(#6343) Sanya válasza Parci (#6342) üzenetére

Sanya
(PH! nagyúr)

estig akartok ezzel várni? :Y

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6344) z67 válasza Parci (#6342) üzenetére

z67
(őstag)

Az időbélyeget, amit kértünk már páran direkt engeditek el a fületek mellett? Vagy van ebben valami koncepció, hogy guvadt szemmel nézze az ember melyik hirdetést látta már?

(#6345) Parci válasza z67 (#6344) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

igen, nettó szemétségből :K (nem, meglesz, de csak 14 kezünk és 5 fejünk van)

(#6346) Parci

Parci
(HÁZIGAZDA)

mindjárt kaptok címlapi részletes keresőt, ügyesen, okosan. ne legyetek már ilyen türelmetlenek, már így sem alszunk péntek óta, csajunk sincs, linuxpólós, pattanásos, sztk szemüveges rendszergazdák vagyunk újra!

(#6347) z67 válasza Parci (#6345) üzenetére

z67
(őstag)

:R :R :R

(#6348) Tressy válasza dats (#6341) üzenetére

Tressy
(senior tag)

Jobb fent beállitások nézet és tedd át automatikusról desktopra

(#6349) regener válasza Parci (#6345) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Ez már fejlődés akkor, tegnap még csak 12/3 arányban voltak a tagok :D

nekünk is csak 12 kezünk és 3 fejünk van

Azért már jobb a péntekinél pár fokkal :R

(#6350) Molk válasza regener (#6349) üzenetére

Molk
(tag)

Én is jelezném, hogy a fejlődés már látható a kezdeti állapotokhoz képest. :R
Csak így tovább! (mostmár egy kicsit már azért aludhattok is ;) )

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.