Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz t72killer #53344 üzenetére

    Persze, zsebre tennénk, amennyiben elmúlik. A jobb karom ízületi fájdalma nem múlik el már több mint egy hónapja, ahogy az extrák is könnyebben jönnek elő, legalábbis ha intenzívebben akarok valamit csinálni, plusz amióta volt ez a bal szem érdekesség, azóta is elő jövöget. Fene tudja, nejem pajzsmirigyét is mi piszkálta meg kicsit jobban. Tudod, maximálisan oltáspárti vagyok, de vannak újabban érdekes dolgok. Nagyon remélem, a gyerekeimnek nem lesz bajuk, mert most pár napja Zoltán fiam hátán érdekes vándorló kiütések jelentek meg, amire a doki azt mondta, gyógyszer allergia, csak éppen nem evett gyógyszert vagy két éve. Bekentem a hátát amit felírt krémmel, ott javult, de arrébb ment az oldalára. Sosem volt ilyen problémája. Semmi tünete nincs amúgy más, ezért is fura. Kicsit kezd bennem megpattanni azért valami, és kétlem hogy nálam lesz 4. meg 5. oltás. Tudom, ez a komoly topic, de nem szabad elsiklani ezek felett sem azért, főleg amióta nejem 3 oltás és egy átesés mellett még egyszer átesett, és nem is éppen enyhe tünetekkel, míg a Sinós kollégái röhögve túljutottak rajta egy hét alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák