Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz glacious #99868 üzenetére

    (#99869) silver-pda

    Ezek eszerint nem csak nálam van hiba. Igen november 14 körül léptem be utoljára, egy nappal azután mikor bekötötték a rendszert megcsináltam az online fiókot is hozzá. Akkor be engedett, de utána kb 1 héttel már nem, és azóta sem.

    Érdekesség az hogy telefonon már addig eljutok, hogy a kártyák adatait, fizetendő összegeket, mennyi mobilnet van rajtuk, stb. már látom, de a TV szolgáltatást és egyebet vagy szerződéseket nem. Ezt gy értem el, hogy Play áruházban rányomtam a Telekom App telepítésre, Ekkor elkezdett tölteni, majd kiírta, hogy már fent van. Ezután meglepetésemre ami rajta volt eltzűnt és az új más kinézettel, de ahogy írtam megy. Nem tudom mi a fene van a Telekom rendszerével.

    Szerk: Becsinálok. Ahogy itt megírtam a szövegem, ránéztem most be emged-e és most be engedett.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák