Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz #22718208 #89112 üzenetére

    Ez így hülyeség, ahogy elnézem azon a vonalon simán jönne 90 Mbit/s gond nélkül, a 100 az tényleg húzós egy olyan vonalon, ami éppen hogy annyit tud, de 90 Mbit/s tényleg elmenne szerintem stabilitási gondok nélkül, csak ugye egyszerűbb és jobb is, ha az előfizető jóval kevesebbet kap, mint amennyire előfizet, a legtöbb esetben direkt erre mennek rá, a másik meg ugye, hogy DSL-n is rábasszák az idióta IPTV-t, meg úgy állítják be a szerencsétlen modemet, hogy még külön hálózatot, meg kapcsolatot tartson fent a buzi IPTV-nek, így nem csoda, hogy instabil a vonal, itt nem mással, mint a T hozzá nem értésével van probléma és nem is kicsit. Ha SATV lenne, akkor egy 90 Mbit/s gond nélkül elmenne, ráadásul abból a szempontból is jobb lenne, hogy ha esetleg bekrepálna a net, akkor TV legalább lenne, vagy éppen fordítva, most meg egy vonalon megy minden, azt ha gebasz van, akkor nincs semmi, idiótaság a tetőfokon, főleg hogy az IPTV-nek a minősége se jó, szóval nem értem, hogy mi a f@szért kellett rá átállni, mert azóta minden T-s előfizető csak nyög, meg feleslegesen fizet egy csomó pénzt a szarért (nem elég, hogy drágák a T-s szolgáltatások, még az IPTV boxoknak külön fizesd az áramot, mert ugye a DVB-C nem divat már, egy vicc), szóval ne hagyd magad hülyének nézni, ha esetleg van időd, meg kedved hozzá, akkor nyugodtan fordulhatsz az NMHH-hoz, hátha kap a T egy-két pofont tőlük és talán észhez is térnének, mert egy vicc, hogy 2017-ben mit meg nem engednek maguknak, azt akkor egy csomó pénzt leszakítanak az emberről.

    A másik meg, azért a DIGI tányéros TV-je eléggé gány minőségű, szerintem ha a T-nél váltanál SAT-ra, akkor jobban járnál, még ha árban nem is, de minőségben biztos jobb lenne, persze ha nem annyira fontos a minőség, akkor tárgytalan.

Új hozzászólás Aktív témák