Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    jó napot Urakok... :B
    nem tudom ide írhatok e ilyet, de most hogy új helyre költöztünk és itt már az IPTV van a telekomtól éps egy érdekes jelenségre lettem figyelmes. nem tudom valaki találkozott e már ilyennel...
    nézem a tévét, - a mostani események miatt elég sokat nézem - a M1 HD és egyszer csak meg akad a kép és a hang.
    elkapcsolom majd vissza a csatornát és megy tovább rendben minden.
    volt hogy néha 5 percenként jön elő a jelenség, de van amikor napokig nem jelentkezik.
    estére mindig a távirányítóval "Kikacsolom" a box-ot, de van hogy nem kapcsolom ki hanem hagyom bekacsolva, de akkor is vagy előjön a jelenség vagy nem...
    már többször próbáltam hogy a modemet is újra indítom, de ez sem segít
    teljesen random módon jön elő a jelenség.
    a napokban rendeltem még egy boxot, mivel két tévénk van és kellett, majd ezt bekötöttem a házimoziba ahol már üzemelt egy olyan box amiben elvileg van hdd és nagyobb is...
    ez amit hoztak ez felvétel opció nélküli, kicseréltem erre tegnap de ezen is jelentkezett kétszer is, majd utána amikor újra indítottam a box menüben a boxot, ismét működött rendben...
    mi lehet az oka szerintetek?
    a másik box elvileg a másik szobában rendben működik, azért írom hogy elvileg, mert a másik szobában elég keveset meg a tévé, van hogy egy héten csak egy két órát, és ez idő alatt ott nem tapasztaltam
    lehet az utp kábel lehet a ludas?
    előre is köszönöm a véleményt, tanácsot, bármit :R

    ui: amikor így megakad, akkor a net a laptopon és az asztali gépen rendben működik :K

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák