Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    Sziasztok, kicsit még új, és kezdő vagyok, de van egy problémám.
    Az t-comnál váltottunk erre a hgw-s típusra (iptv, internet, voip) (előtte, analóg volt a telefon, volt egy modem, és egy jó asus n56u router, nem volt iptv). Ez a hgw (speeedport w724v) nem túl stabil eszköz, sok gond volt vele, és szerettem volna, hogy az asus routerem ne ap üzemmódban legyen, hanem hogy ő legyen a "fő", router, mert így van asus-os ddns szolgáltatás, szülői felügyelet, és más asusos extrák. A speedporton volt is egy olyan beállítási lehetőség, h pppoe passthrough, de semmit nem ért (mind1 volt, h be volt kapcsolva, v ki. Eljátszadoztam, minden 3play_cpc@telekom.hu-Gei7eike, és hasonló dolgokkal, de az asus-on a net mindig csak 4 mbps maradt a 20mbps helyett (viszont torrenten meg volt a 20mbps sebesség, ami érdekes), ami az eredeti felállásnál (a speedtouch a fő router) meg volt a 20mbs. Járt nálunk aztán több t-comos eszköz is, de kiderült, h egyik sem tudja, a pppoe passthrought, ezért a megoldásnak az lett megbeszélve, hogy visszaváltunk a régi analóg szolgáltatásra (de előtte az analógnál nem volt iptv, most meg lett) (a visszaváltásnak azért is örültem, mert nagy a lakás, és sok telefon dugalj van, de a hgw miatt csak 1 telefont tudtunk használni).
    A t-com köcsögösködései miatt itt elég nagy szünet lett, de aztán be lett kötve az analóg vonal, de én ekkor pont külföldön nyaraltam (aztán másik telefonszámot kaptunk, nem volt hívószámkijelzés, szóval szivattak rendesen, pedig minden meg volt előre beszélve). Kiderült h az iptv miatt itt marad a "szeretett" speedport eszközöm, és újra routerként is funkcionál.
    Ha beüzemelem a régi modem+asus router párost, be tudom valahogy az asusban állítani az iptv-t?
    Milyen megoldás lehetne még, h az asus routeremet tudjam használni?

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák