Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    kicsit kezd tele lenni a f*szom az ügyfélszolgálattal. Kezdődött azzal, hogy telepítés után 2-3 napig nem működött a telefon egyáltalán, szerelő a harmadik napon jött vissza és mivel a net is szar volt, akkor a két javítást letudták egyszerre. Ez kicsit unkorrekt emgoldás ha a telefonnak semmi köze nem volt a netes gondhoz mért csak akkor javították. Aztán a rokonok elkezdtek panaszkodni hogy nem lehet hívni minket, azt mondja be nincs ilyen szám, sőt egy időben én sem tudtam hívni. Router kapcsolgatással ez általában megoldódott - úgyahogy. Aztán feltűnt hogy megint nem jó, megint bejelentettem (egy másik panaszbejelentésben utaltam rá, hogy az is problémás, hol jó hol nem jó, akkor azt mondták a másik hiba kezelésével jó lesz az is), jött a szokásos 72 óra duma. Ez mai napon letelt. Azt az ígéretet kaptam h ha a hibát elhárítani nem is tudják, de 72 órán belül értesítene h hogyan fog zajlani a javítás vagy hogy jó e. Természetesen nem jött semmilyen értesítő, szerelés sem volt, ugyanolyan szar. Újra felhívtam őket. Szokásos továbbítjuk a szerelőknek a problémát duma. Rákérdeztem, hogy akkor a 72 óra újraindul? Nem, ez még az előzőben kerül számításra. Remek, az már lejárt.
    Nincs semmi probléma azzal, ha nem tudják ennyi idő alatt kijavítani, de:
    -több probléma volt a dologgal, mégsem jó az a nyamvadt ADSL telefon, 2 hete a telepítés óta használhatatlan.
    -többször lett jelezve a probléma, ígéretet adtak h legalább tájékoztatnak h mivan. Nem történt meg
    -most emgint várhatom a szerelőt aki majd megint nagykegyesen közli, hogyha egyéb helyen tartózkodok, jó lenne 10 de inkább 5 percen belül hazaérni mert neki csak ekkor jó. Van más elfoglaltságom is, két hete nem működik, a telepítés is 3 nap volt amit gyak itthon kellett végig ülnöm mert jönnek nem jönnek, persze előtte leinformálni hogy mikor nem voltak képesek...

    Ezek után azt hiszem, még ha a működő szolgáltatások jók is, elmehetnek a sunyiba....nem azért mert a bejelentés óta nem csinálták meg, hanem mint kiderült soha nem is működött a szolgáltatás ebben a formában. :W

Új hozzászólás Aktív témák