Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smiti

    addikt

    Sziasztok!

    Egy kissé bosszantó mai szösszenet.... Ma kecskeméten jártunk, ha már ott voltunk a Malomban mondom anyának, hogy akár el is intézhetnénk a Telekomos intéznivalót. ( Kár volt )
    Egy Dominó csomagot akartunk előfizetésessé tenni, amit az ügyintéző el is kezdett. Elmondtam neki, hogy a legolcsóbb havidíjas csomagot Mobil XS-t szeretnék 10 GB mobilinternettel és ezt bevonni a Magenta 1 csomagomba.

    Az ügyintézés végén nem kaptunk semmi dokumentumot, mondván úgyis ott lesz a Telekom fiókban.

    Sajnos már csak itthon néztem rá, és ekkor láttam, hogy nem is azt a csomagot állították be..... Meg nem is került bele a Magentába, így jóval drágább lett. Arról már nem is beszélve, hogy 1 év hűséget is beállított rá! :Y így itthonról nem is tudok rajta módosítani. :W

    A " kedves " ügyfeles még az ügyintézés közben magánbeszélgetést is folytatott telefonon, gondolom a párjával.

    A nagyobbik baj, hogy a 1414-et hivva azt mondták, hogy menjek vissza Kecsóra mert csak ott tudnak vele mit kezdeni! A baj csak az, hogy ez 150km oda vissza, az elrabolt időmről már nem is beszélve.

Új hozzászólás Aktív témák