Hirdetés

  • Switch-re is befut a Darkest Dungeon 2

    gp A PlayStation kiadások mellett a Nintendo konzoljára is elérhető lesz jövő hónapban az új kiadás.

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz HTomee #132518 üzenetére

    Én spec nem nyugdíjasokra gondoltam, hanem egy átlag családra. szülők, gyerekek stb. Ott sem biztos, hogy mindenki netezik, vagy szükséges a gigabit. (Az is lehet, hogy mások a szokások, stb).

    Amúgy rábeszélni vkit 1000-es netre, vagy nagyobbra amikor teljesen felesleges neki, az kb olyan, mintha vki előfizetne mobilra, de közben előfizetés nélkül is jól meglenne...

    Az, meg hogy pár száz forint a különbség. Talán magmentában, vagy spec kedvezményben. Alapból szerintem több/jóval több.

    "(#132519) oxalisz"
    én is akkor vettem észre mikor előttünk felmászott az ürge szerelni dobozt, meg kábelt, meg doboztartó vmit.... nah mondom az itt olvasottak alapján ez csak optika lehet fél év és talán működni is fog :)

    Amúgy lehet annyi felé fejlesztenek, hogy több helyen alvállalkozókkal csinálják... nálunk valószínüleg inkább t-s szerelő volt, mint alvállalkozó, de kicsit arrébb meg fordítva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák