Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Túzok22 #114957 üzenetére

    Szerintem várj vele reggelig, legalább 6 óráig, mert ha frissíteni akar a sagem, akkor azt 04:30-05:30 körül szokta csinálni, akkor kihúzni a konnektorból vagy 2 percre és vissza csatlakoztatva megnezni, de akkor már valószínűleg zöld lesz. Ha nem, akkor bejelenteni.

    Nekem egy ilyen kétperces kikapcsolás szokta orvosolni a problémát. A bejelentésnél az a probléma, mivel SW eredetű a hiba, nehéz megfogni, addig fel sem veszik a hibajegyet, amíg nem indítod újra a sagemet, ami 90%-ban megoldja a problémát és ha már nincs hiba, fel sem veszik. Ha utána is produkálja, akkor elkezdenek azzal kötekedni, hogy milyen telefon van rádugva, biztos azzal van gond stb.(nálad van a hiba akkor is :DDD ) + bentről az SW hibát nem látják. Ha sokat erőltetes, akkor elérheted, hogy kiküldjenek valakit, aki cserélheti az eszközt(ismét nehéz bebizonyítani a hibát, leginkább hajnalban/éjszaka jelentkezik(reggel veszem csak észre) - többszöri bejelentés/kiszállás kellene hozzá), szóval elég macerás dolog, én nem cseréltettem ki ezért az ONT-ot, mert tudom, hogy a másik is ezt csinálná valószínűleg + annyira nem fontos a telefon és szerencsére nem sűrűn csinálna. Az áramtalanítás eddig megoldotta a problémát mindig.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák