Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma is tévé nézéssel inditottam a reggelt. Igy könnyebben ébredezem. Ma még ráérek a keléssel mert az a munka amit mára kezdtünk szervezni azt mégsem lehet kezdeni csak majd hét vége felé a következő munkánkat pedig nagy hirtelen tegnap este csak úgy tudtam elinditani hogy leghamarabb kedd reggel tudunk nekiállni. Még igy is összetehetjük a két kezünket hogy mostanára volt megbeszélve ez a munka és igy átmenet nélkül tudunk tovább dolgozni és nem kell azon tördelnem a kezeimet hogy miből fogunk megélni.
    Tegnap az autónkban a frissen szerzett üléshuzatokat tettük fel.Elég rendesen meg kellett bontani az lést hogy fel tudjuk szerelni ami nem volt könnyű. A hó egész nep esett igy nagyon szép kis havacska lett. Na nem annyira nagy de azért van vagy 5-10 centi. Amikor jöttünk haza anyósomtól ki is alakult egy kemény hógolyócsata a gyerekek és köztem. Persze először én nem akartam részt venni benne de védekeznem azért kellett. Annyira fel voltak készülve a gyerekek hogy még futnom is kellett. Persze utána ellentámadásba mentem át és volt ne mulass. ;] A csata rövid ámde nagyon heves volt. A végén mama és sogornőm is beszállt. Jól kitikkadtunk percek alatt.
    Ma beszélnem kell feltétlenül a bádogos ismerősömmel is mert a következő munkákhoz kell bádogos is. Nagyon sok minden mást nem terveztem mára. Meg ami még jön menet közben. Lehet itthon fogok rendezkedni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák