Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap kalandos napom volt.Reggel jött értem Zoli sógora mert Zolinak a kisfiát kellett 6 hetes kontrolra hoznia.Amint beszálltam és elindultunk szinte azonnal beleszaladtunk egy közuti ellenőrzésbe.Mivel a kocsin lejárt már a műszaki igy be is vonták a forgalmi engedélyt és iszonyatosan meg fogják büntetni Zolit és a sógorát.Persze ez hogy nincs rendben a kocsi ezt nem terjesztette a családjában Zoli igy teljesen ledöbbent a sógora.Mondtam hogy vizsgáztassuk már le de inkább mindig a részletét fiettük be.Most ott állunk hogy hétfőn inkább visszaadja a banknak a verdát Zoli és az én jó öreg táltosomat leműszakiztatjuk és azzal fogunk járni...
    Miután megállitottak minket kapott egy utvonal engedélyt az autó amivel hazáig közlekedhet és ennyi.Én elvittem a mi családi autonkat miután a gyerekkeket eldobta mami vele az isibe és azzal egyedül kimentem befejezni a tető héjazatát.Mondhatom örűlt mami hogy a családi autot befogom melózni...
    Ma is azzal fogunk menni mert még be kell fejeznünk 2 csucsfal OSB lapozását és ma kapunk pénzt is.
    Holnap rendezem az én kocsim műszakiját.
    Szóval csak ennyire volt eseménydús napom.Viszont ujra taliztam egy nagyon kedves ismerősömmel.Ez egy szép pont volt a napomban.Akkor legalább ki tudtam szakadni a napi gondok közül.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák