Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz butch3r #2635 üzenetére

    Ehhez képest az Enterprise egy mestermű amúgy jól látni a stílusbeli különbséget. Az Enterprise-nál simán csak Star Trek-et akartak csinálni, itt meg ideológiai iránymutatást, trendi dolgokat kapunk Star Trek köntösben. Talán a legegyszerűbben úgy lehet mondani, hogy mások voltak az arányok, az Enterprise 80% sci-fi 20% akármi más, itt meg a diszkónál pont fordítva érzem. Én amúgy se akkor se azóta nem szidtam az Enterprise-t, mikor utólag olvastam véleményeket, hogy így rossz úgy rossz nem is értettem, hogy miről zagyválnak(2004-től volt netem de 2006-tól kezdtem aktívabban sorozatokat, filmeket nézni, előtte max. azt amit TV-ben leadtak Star Trek-et). Nem TNG volt de mindenképp Star Trek. Egyszerűen nem értem, hogy nem látjátok a minőségbeli különbséget. Kurva jól jön ki mert a Disco után megnézem a Mandalorian-t és esküszöm mintha Trabantból Ferrariba ülnék át, a hajamat teszem le nem csak a sztori hanem a minőség miatt is. Mindig is inkább a Star Trek-hez húzott a szívem, szerettem a Star Wars-t is de az csak olyan űrlövöldözős scifi volt nekem, a Star Trek volt az űrlövöldözés+intelligencia és sajnos 2010 óta az utóbbit kiölték belőle, viszont a Mandalorian nézése közben azt érzem mintha az eredeti Star Wars trilógiát nézném. Tehát nem mindent utálok ami új, nem erről van szó de látszik, hogy hol mik a prioritások. Úgy látszik soha nem lesz már itt egyetértés, a többség kajálja ezt a trendy star trek-et mert nagyon edgy, én már csak hírmondónak maradtam... :(

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák