Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Nabar #23796 üzenetére

    Ez nem így van, nem véletlenül lett olyan szép áramvonalas az M50.

    10FTC 38/5:
    "5. kérdés Shalnantól: A pajzsok a légkörben is működni fognak? Ha igen, növelik a légellenállást?
    Működni fog a légkörben, de nem hiszem, hogy növelné a légellenállást. A pajzsok alapvetően energiát nyelnek el, és nem az anyagot fékezik meg. Ezért van az, hogy a pajzsokon a ballisztikus lőszer energiát veszít, de azért áthatol, míg az energiafegyverek lövedékeit teljesen elnyeli, mindeddig, amíg kitart. A lőszerek ellen a páncélzat véd. A pajzs lassan mozgó tárgyakat nem igazán állítja meg, így a levegőt is teljesen átengedi."

    (#23797) nowan
    Én értem, miért gondolkodik így, hisz benne van ebben a szakmában. Mondjuk én személy szerint így is nagyon elégedett vagyok azzal, mennyire fontosnak tartják a realitást, és látszik, hogy szép részletesen dolgoznak, mindennek meg van a helye. Bakiznak itt-ott, lehet mondani, hogy látszik a munkájukon, hogy nem vérprofi szakmabeli tervezők alkottak mindent, de simán elnézhető, hisz csak egy játékról van szó, és így is sok idő, míg elkészülnek egy hajóval. Sokan egyáltalán nem veszik szerintem a fáradtságot az ilyen szintű tervezésre, még a nagy címek esetében sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák