Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz bence007 #8472 üzenetére

    "Talán mintha a c650-en mélyebb lett volna a fekete és valamivel szebbnek tűnt a képe.."
    Akkor mi a kérdés? :D
    Egyébként én is pont így jártam, amikor tél elején tévét kerestem a Mediamarktban volt akciós a C5000, de pechjükre mellé volt rakva egy C650, és ahogy állítgattam, mindíg az jött ki, hogy akármilyen a beállítás, valahogy a C650 képe jobban teccik. Azért pechjükre, mert az akciós C5000-nél olcsóbban meg tudtam venni a C650-t (persze nem náluk :D )

    C650 egy fokkal jobb panel, komolyabb elektronika, 100Hz-es képmegjelenítés (A C5000 csak 50Hz), többet tud a beépített médialejátszója. Ja, és a C650 nem LED megvilágítású, hanem CCFL (fénycsöves). Ezt a témában kevésbé járatosak hátrányként könyvelik el, de sajnos a szélső LED megvilágítás még "kihívásokkal küszködik", ha szabad így fogalmaznom. Fogyasztásban 7-8W a különbség a kettő között, szóval ez nem indokolja a LED-LCD tévé vételét.

    A mélyebb feketét és az élénkebb színeket két dolog okozhatja. Vagy a benne lévő elektronika, vagy pedig a fényes (Ultra Clear Panel) kijelző. Esetleg mindkettő együtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák