Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deger

    csendes tag

    sziasztok!

    kicsit off a téma, de mégse annyira talán:

    adott egy ds-link wr301nd router. ezt szeretném a telekomos iptvbox elé berakni. a leírás alapján tud igmp snoonping-ot. mennyire lehet stabil? sajnos semmiféle tapasztalatot nem találtam róla.

    az nem járható, hogy használjak egy üres portot a modemből. a 4 port jelenleg így néz ki
    lan 1-2 --- iptvbox
    lan 3 -- asus wl-500gp - innen lan --- rpi, ps3, tv, NAS
    lan 4 -- tplink tl-wr1043nd - okosház cuccokra van dedikálva, másra nem használom

    van egy régebbi tv-nk, amin van dnla kezelés, de csak vezetékesen. sajna csak nagy kerülővel és undorító módon tudok behúzni még egy kábelt, mert a legközelebbi szabad router 50cm vasalt betonfödém alatt van a pincében. (tudom, nem kellett volna atombunkert venni...)

    B verzió: ha úgy látjátok, hogy hagyjam a tökbe, akkor a wr1043-as menne az egyik ipbox elé (amit nem szivesen költöztetnék, kb 50 okosmotyó dolgozik vele 2 éve atom stabilan). 180-tól felfelé ez a dhcp szeró, 180 alá meg lefogtam a telekomos mocskot.

    C verzió: egy wifi repeater és megy bele a tv. ha ez lenne a megoldás, akkor melyiket ajánlanátok?

    D verzió: gigabites switch igmp snoopingal

    thnx és BUÉK!

Új hozzászólás Aktív témák