Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka

    tag

    válasz sebgutkopf #5870 üzenetére

    Saját hosszútávú tapasztalatom még nincs az AXS váltás terén, természetesen túráztam már ilyennel szerelt ebike-val, anno a DIY projektem közösen futott egy kollégával, neki is szinte tökugyanolyan gépet raktunk össze, csupán a vázméretben és a felszereltségben volt különbség, ő eleve AXS XX1-et választott a konfigurálás során, szóval ezzel a géppel mentem kb 45 km-t 1100 m szintemelkedéssel. A váltás tökéletesen működött, a reakcióidő villámgyors, van hozzá app amin keresztül tetreszabható a váltás, szval nagyon komoly cucc...
    Kolléga szavai szerint még soha nem hagyta őt cserben, az akksi kb fél évet kibír egy töltéssel, ez persze nagyban függ attól mennyit váltogat az ember...

    Ami mindenképp jó megoldás az a cserélhető, univerzális akksi, mely identikus a Reverb akksijával, szóval ha valami gebasz lenne még mindig van mihez nyúlni, már amennyiben az emberre rádőlt a bank és rákattant az AXS-re... :)

    Sőt, még egy pótakksi beszerzése sem nagy érvágás, 40 erzsiért már lehet venni, sok helyet nem foglal, csak 24 g, szóval nem jelenthet gondot belevágni a hátizsákba... :)

    A Magura újdonsága pl teljesen másképp kezeli az akksi témát, ők inkább elemben gondolkodnak:

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák