Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziszi-fuszi

    senior tag

    válasz Alteran-IT #3142 üzenetére

    Az olvasás kitűnően megy. Van még más alternatíva is. Pl. Mobilnet, bármely szolgáltatótól. Sőt, műholdas is van. Csak azért, hogy segítsek neked tájékozódni, mert ahogy elnézem, az nem megy! Ja! Hogy azok nem olyan áron és nem olyan jól tudnak szolgáltatni. Hja kérem, ez ilyen. Minden csupán viszonyítás kérdése. Egyébként meg már előre sajnálom, hogy a stílusod megjelenik majd a Telekomos csoportban. (Mielőtt kérdeznéd, előre mondom: Igen van telekomos optikás netem is. De csak netem, mert IPTV-t köszönöm nem kérek! De nem szidom őket érte, hogy ők ezt nyújtják, hanem kerestem alternatívát ami nekem megfelel. S láss csodát! Találtam Remek dolog a szolgáltató választás!) Nem igaz, hogy nem nyújt stabil szolgáltatást koaxon a PR. több mint egy évtizede használom. STABILAN! Amit vállaltak, azt nyújtják. Nem várok többet tőlük.
    Ha olyanok a gazdasági ismereteid, mint amilyennek itt megnyilvánulsz, akkor az ISTEN MENTSEN, hogy te bármikor is bárhol vezető beosztásba kerülj, mert az itteni megnyilvánulásaid alapján a gazdasági ismereteid még csak felületesnek sem mondhatóak. A politikát pedig hagyjuk!

    [ Szerkesztve ]

    Mi alá kell írás?

Új hozzászólás Aktív témák