Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz sziszi-fuszi #3143 üzenetére

    Hát nem úgy látom. Ami a mobilnetet illeti, egye fene, ha fizeted, akkor bevállalom, bár a gatyád rámenne az biztos, már ha van.
    Nekem a tájékozódásban nem kell akkora segítség, mint neked, látom a technikai résszel nem nagyon vagy tisztában, mert a mobil és műholdas internetek nem csak az áruk miatt elképzelhetetlenek, hanem a magas válaszidejük miatt is
    Miért, milyen stílusom? Hogy nem hagyom szó nélkül, ha csak szar van? Na ennek mi az ellentéte? A birka stílus ami mindenre bólogat hogy jó az úgy, még ha fejedre is szarnak? Na hát akkor ne is csodálkozzanak egyesek, hogy itt tart az ország, meg ilyen cégekkel, na már ha pl. te is tisztában vagy vele egyáltalán, hogy hol tart, bár szerintem nem nagyon.
    Egyébként már ne haragudj, de roppant gyenge látásmódod van és akkor finoman fogalmaztam. Ugye az egy negatívum, hogy a PR itt eléggé silány minőségű szolgáltatást nyújt, de a másik negatívum ami inkább bosszantó, hogy eddig azért nem nagyon jött ide normális kábeles alternatíva (pl. UPC), mert ezek idetelepedtek, ami ha nem történik meg, lehet egy másik szolgáltató hamarabb normálisabb infrastruktúrával szolgáltatna itt, persze ez csak egy feltételezés, azért meg mert nincs egy szolgáltató se, aki mind a 3 "terülten" (TV, internet, telefon) nem tud rendesen szolgáltatni, hagy ne örüljek már neki, meg annak hogy akkor két szolgáltatónál fizethetek drágább díjat, mert nem 3 szolgáltatást rendelek meg, szóval bocs, de nem vagyok hülye, hogy ezért mindkettőnek többet fizessek és ezt a részt ezzel le is zártam.
    Egyébként mondtam és igazoltad is amit mondtam, hogy nem megy neked valami jól az olvasás/értelmezés, ugyanis ezt írtam:
    "ahol más tanulhat belőle, hogy pl. a PR koax hálózatain ne várjon mindenhol stabil szolgáltatást."
    Szóval inkább nem reflektálnék rá abban a stílusban, amiben kellene. Amúgy nem írtál semmi olyat, ami az én gazdasági állításaimat megcáfolná, de mindegy, tudod mit? Igazad van, inkább a hozzád hasonlók, meg a jelenlegi "okos szakemberek" kellenek mindenhova, akik most is hasonló beosztásban vannak sajnos és tönkreteszik az egész bolygót lassan (nem csak egy-egy országot, illetve annak gazdaságát) a kapzsisággal, az önzéssel és a hozzá nem értéssel, szóval inkább tőletek mentsen meg az Isten mindenkit, ha már itt tartunk.
    Na de visszatérve, ha nem tudsz rendesen cáfolni, érvelni vagy ilyesmi, akkor hagyjuk inkább, mert ez részedről inkább személyeskedés, azt meg speciel én is tudok, ha nagyon kell, szóval inkább jegeljük ezt a "témát".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák