Hirdetés

Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz Cifu #3016 üzenetére

    De én otthoni körülmények között játszottam PS3al a W4000-esen (ha ugyan ez a száma .. most akciózzák MMben a PS3al) összesen már vagy 8 órát, meg néztem rajta kb félóra HD filmet. Se akkor, se mikor hazajöttem és bekapcsoltam az enyémet (V2000) nem tűnt fel hogy a fekete jobb lenne. A plazmákon simán látom hogy mennyivel jobb a fekete. Persze ha egymás mellett van a 2 TV akkor lehet hogy látszik. (nem akarok rosszindulatú feltételezésekbe bonyolódni arról hogy marketing okokból papíron muszáj melléállítani vmit a plazmák kontraszt adatának ... PMPO érték ismerős még vkinek? (gyk: 128 PMPO W = 8 torzításmentes W ;] )

    Amúgy meg a kontrasztot szvsz csak új panellel lehet növelni, akkor meg a response time hogyhogy még mindig 8ms, ami 2 évvel ezelőtt még csak-csak elment, de ma már az asztali monitorok 5 vagy 2 ms-el dicsekedhetnek, míg a kontrasztjuk jó ha túllépte az 1000ret? Szerintem a Braviáknak azért van akkora kontrasztjuk mert a plazmáknak olyan jó a kontrasztjuk ;] Simán lehet az 1.300:1-es valós kontrasztból 33.000:1 dinamikus ... sőt akár 330.000:1-es, sőt 3 millió az 1-hez is. Mivel otthon senki nem tudja megmérni a kontrasztot, ezért minden gyártó annyit mond amennyit nem szégyell ;]

    A Sony amúgy biztos azért nyomul annyira OLED téren mert az LCD fejlesztéseiben is rengeteg potenciát lát még :U

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Aktív témák