Hirdetés

Aktív témák

  • s1ru2

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy ismerősöm kért tőlem segítséget TV vásárlási ügyben. 250k-s max kerete van rá, de az se baj ha maradna valami alap házimozirendszerr némi pénze. Ezért én azt tanácsoltam neki, hogy inkább a plazma felé húzzon mert ott "olcsóbbak" a nagyobb modellek mint az LCD-k között. A szoba sötétíthető kb. 3 méterről néz TV-t. Végignézegettem melyik TV merre meddig és két darab maradt az én szűk látókörömben. LG 50PK550 és a Samsung PS-50C530. E közül a kettő közül szerintetek melyik jobb? Illetve az lenne a kérdésem, hogy mennyire macerás ez az USB-n keresztül történő .mkv lejátszás. Úgy tudom a TV-k csak a FAT32-re formázott vinyókat képesek felismerni. Ez erre a két modellre is igaz ? (Tudom az LG ráadásul nem is tudja ezt a funkciót) Valószínűleg sokat nézne nem HD csak sima digitális adást így jó lenne ha azoknak is a lehető legjobb képe lenne.(És az tapasztalatból tudom, hogy sok múlik a tuneren, illetve a modellen magán) További ötleteket természetesen örömmel fogadok ! Mert nekem plazmával még nem volt dolgom illetve csak felső kategóriással. (Samsung - PS-50B859)

    [ Szerkesztve ]

    Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

Aktív témák