Hirdetés

Aktív témák

  • Poplacsek

    senior tag

    Sziasztok!

    Ha már megszólíttattam:
    A zúgás nálam is jelentkezett az elején (PS58B680). De nincs másról szó (leagalábbis a tavalyi modelleknél), mint a TV hátsó lemez burkolatának berezgéséről. Tipikusan fehérebb képtartalmaknál éri el a táp rezgése a hátlap rezonancia frekvenciáját. Megoldás: Le kell szedni a hátlapot és minden egyes csavar alá vastag gumi alátétet kell tenni, aztán jól meghúzni. Legalábbis külföldi fórumon ezt olvastam. Én egyébként csak annyit csináltam, hogy a TV hátlapjának jobban rezgő része és a közeli fal közé "beszorítottam" egy gumi távtartó darabot. Azóta csönd van :-)
    Egyébként a TV nagyon jó, hiba nélkül teszi a dolgát. Ghost TV-zés közben gyakorlatilag észrevehetetlen, leginkább feliratos filmeknél (fekete sávban fehér felirat) tapasztalható csak. Ennek csökkentésére pedig nem tökfehér, hanem narancssárga feliratottal nézem a filmeket. Szerintem az idei Samu szériák képe se jobb mint a tavalyi B680/B850-eseké (nem is rosszabb, egyformán jók, viszont még kevesebbet fogyasztanak a 2010-esek).
    Azért egy 240-es vászon + proji témán elgondolkodok néha :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák