Hirdetés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Palika71 #17760 üzenetére

    A kontraszt vitába nem fogok belefolyni mennyit romlik, mert nem tudom. De a 150k-s árkategóriában lévő lcd-k kontrasztja sehol nincsen a x20-asomhoz képest, ahhoz a szinthez még a 66%-os romlás sem elég.
    A fogyasztás téma már eléggé lerágott csont, nekem megér évi plusz pár ezer forintot a szignifikánsan magasabb minőség. Egy 400k-s tévénél pedig még kevésbé lehet ez probléma.
    Az elektronikai zajról annyit, hogy amikor megjelenik a plazmán az asztal akkor hallom a zizegést, fél méterről, film alatt semmi zavaró.
    Vibrálás is jelen van, statikus képnél jó látható, filmnél szintén észrevehetetlen.
    Valaki írta egyszer a zajosodást, nos ezt is észrevettem, de ugyancsak kizárólag amikor statikus képet látok.

    Nincs nekem semmi bajom magával az lcd-vel, mert monitornak kiváló, és tv-hez is megfelelő minőségű (kizárólag HD anyag esetén). De csak ismételni tudom magam, hogy ami már tényleg jó minőség az bizony drága, és a technológia miatt mindig szenvedni fog a háttérvilágítás miatti hátrányoktól és a gyors mozgások, kamera svenkelés sem fog sohasem úgy mutatni mint egy plazmán. És legutolsósorban nekem jobban tetszik a plazmák színvisszaadása, de persze ez már egyéniségfüggő.
    De 200k alatt kerülni kell az lcd-t mint a pestist.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák