Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Jójójó értem sárcok, nyilván városozás és vezetési stílus függő, meg mint mondtam van kivétel biztos.
    Akkor módosítom amit írok mert látom mindenki az alsó határba kapaszkodik (50ezer) szóval én még nem hallottam nagyon, hogy egy fékbetét elmenne 100 ezer Km-ert...
    Én inkább a 100 felé hajlottam, hogy nem reális, de akkor pontosan írjunk 70-100ezer km-et!
    Meg nyilván nem mind1, hogy elől vagy hátul,természetesen az elsőkre gondolok itt jobban.

    Általában azt hallottam eddig, hogy egy tárcsa élettartama alatt 3-4 szett betét kopik el. Na most egy tárcsa se nagyon bír ki 200ezerKm nél többet ha ezt csak 3-al osztjuk akkor is csak cirka 67ezer km egy betét és nem 100. De mind1 nekem.
    Én csak örülök neki ha mindenkinek ilyen jól bírja.

    A gumi kopáson is szoktam nevetni, mikor esküdöznek az emberek, hogy adott gumival elmennek 80-100ezer kmert és még kopás jelzőt se érik el ! XD

    Persze én elhiszem azt is, csak az olyan gumit nem hívom guminak.
    Egy jó minőségű abroncs egy kisebb méretben is 50-60ezer kmert megy el... nagyobb méretben meg még drasztikusabban romlik a tartóssága.
    Én a 18" és felette csak prémium gumival 40ezer Km nél többet még büdös életbe nem tudtam elmenni, de inkább 35ezer.

    Tudom, most majd jön valaki úgyis aki a 19-es Linglong gumival elment 80 ezret csere nélkül :D

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák