Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • zolynet

    addikt

    válasz Bubu79 #46692 üzenetére

    Általában halálosan nyugodt vagyok 1-1 ilyen interjún, miután már nem egy van mögöttem. Az is simogatta a kis szívemet hogy volt egy olyan kérdés amire addig csak én adtam olyan választ, amire az IT vezető gondolt. :) Az állást természetesen szeretném, ill még az hozzájön hogy a jelenlegiből minél hamarabb el, mert egyrészt a meló nem elégít ki, majommunka, másrészt koránkelés, sokműszak, és még ott van h mint a bunkók úgy vagyunk bejelentve. Akadt útközben még egy lehetőség egy banknál ahol lev1 support lenne, de hát ugye azon is már rég túlnöttem, viszont ott fix 8-17ig lenne, normálisan bejelentve. Csak egy bibi van hogy 1évet minimum vállalnom kéne hogy aki odavisz az ne süljön fel. Ő lenne a főnököm, már volt is, emberileg nagyon jó, jól osztja a munkákat is. Kicsit sokat beszél, de ez legyen a legnagyobb baja. Meg még bennt van vagy 10helyen a cv-m. Heti 5 helyre el tudom küldeni.

    A korai keléssel egyet értünk. Ilyenkor szoktam azt mondani (bár nem vagyok vallásos) hogy Isten még egy kicsit gondolkodhatott volna. :K

    Life is too short to stay stock!

Aktív témák