Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Winne #21163 üzenetére

    Nézd a konkrét motor neked azért tetszik, mert közel van. Ellenben tudod róla,
    hogy honnan származik, mennyire hazugság az óraállása, hány tulaja volt már.
    Tényleg, hány tulaj volt már?:D A rendszámot nem osztottad meg, nem tudom.
    Tehát pl. nem tudod, hogy mikor jön el a motorgenerál, de hidd el, hamarosan...

    Ez nem igaz az összes használtra: ezek az adott motorra jellemzőek. Továbbá,
    az, hogy a mostani tulaj nem költött rá, nem jelenti azt, hogy nem kellett volna!

    Ha soha nem volt ellenőrizve a hajtás, honnan tudod, mikor fog szakadni a szíj?
    12000 km-nél szinte biztos. De vajon mikor cserélték? Persze, nem nagy tétel,
    így én azzal kezdeném, hogy szétborítom és megnézem. Látszik, ha már szar.
    (Madisonnál mondjuk 30K egy szíj, szerencsére kisebb ccm-ben jóval olcsóbb.)

    És ha már pszichológia: a korrekt tulaj miért cserélgette az olajat 2000 km-en?
    Tegyük fel, hogy a vételkor, elővigyázatosságból. Eddig korrekt... Utána viszont
    nem futott még annyit, hogy cserélni kellett volna. (Veheted úgy, hogy én csak
    kötekszem, de valójában nem... csak a helyedben "elengedném" azt a motort.)

    Főleg, hogy onnan indultunk, hogy fiatalt akarsz, megbízhatót, 400K alatt? Erre
    a Majára csak az ára igaz, amit a körülményeket tekintve még sokallok is... Ha
    magyarországi lenne, és valós lenne benne a 23K km... De ne hallgass rám.:N
    Ha mást nem, arra jó lesz, hogy törzstaggá válj a topikban... Tudod: szopóroller!

    Ui: hogy merült fel, hogy nem lett visszapörgetve?:DDD 8 évesen? Olaszban? 10K
    futással? Hát persze! Ez csakis a saját magad "győzködése". Ez az év vétele!
    "ezzel a km-el": ha tényleg csak annyi lenne benne, akkor még éveket menne
    alattad kényelmesen... Viszont van benne 4-5x annyi, és mondjuk vezérműlánc
    cseréje lesz esedékes? Vagy nem cseréled, amikor szakad, szétveri a blokkot.
    Szomszédomnak a 200-as Madisonjával történt ez. GTK. De kifizette szegény.

    Mocskosul drága tud lenni egy hengerfej, szelepek, henger, dugó, vezérműlánc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák