Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz DigitXT #21166 üzenetére

    Értem amit mondasz, örülök is, hogy leírtad ezeket, egyelőre elmegyünk megnézni, de nem megvenni megyünk. :)

    Nyilván sokkal kényelmesebb egy közelit megnézni, mert megkértem barátomat aki ért hozzá és kevesebb, mint egy órát veszek el az életéből ezzel.

    Az, hogy Ő mennyit cserélte az olajat nem tudom, csak mondta a telefonban, hogy meg tudja mutatni melyiket vette bele (nyilván nem érdekel, gyárit vennék bele). Én az autómmal sem megyek sokat, megfelelő időnként kell vennem az olajat bele, nem km-re, mert kb 5k per év amit belehajtok.

    Időm van keresgélni, nem sürget senki, csak túl messze nincs kapacitás, hogy többször elmenjünk egy motorért ketten. :)

    @(#21168) nyogo83: nem passzoltam még azt sem, annak jobban örültem volna nyilván, ha nem kereskedésben lenne, de simán lehet, hogy megnézzük a jövő héten, csak ez a hét már kiesett a szar munkarendem miatt. Amit a fórumtárs is mond, hogy valszeg olaszból behozott az abból derül ugye ki a Yamahánál is, hogy felhívtam az ürgét és kértem rendszámot, semmi biztos nincs, csak ez nem is fog megváltozni, mert Ő már itt vette, azt csináltak vele, amit akartak, ahogy Digit is írja.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák