Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz #72445440 #66953 üzenetére

    annyira nem hiszem hogy alul lett volna árazva, telefonra max 700 ado van, 50p 35ft-al 1750+áfa+700=2923Ft
    5500-2923 áfa nélkül 2454Ft a korlátlan net a HD legkisebb csomagjában. Ha nem szervert vagy hasonlókat(otthoni netet mifi wifi stb-n.) üzemeltetsz és nem nyomsz naponta 10x rá a speedtest-re akkor a 100GB-t nem nagyon éred el, azt mondanám kb 30-50GB reállis, azokra akik nem a fent felsorolt féleképeken használják hanem mobilba és nem otthoni netként. 50Gb 2454Ft-ért szerintem teljesen reállis, mármint úgy értem hogy nincs alul értékelve, és itt most példálózhatok hogy a Digi 1000 ért ad 50Gb-t áfá-val. 1.-étöl.(van/lesz rajta nyeresége is, de nem ebböl fog frekit venni ősszel :D )
    ahhoz képest még több is, bár más a hálózat több a freki több karbantartást igényel, ezt ha a kettö közti különbözetbe beleszámolom efi-nként. szerintem reális és nem alul értékelt.
    nyilván nem hoz havi x milliárd Ft- hasznot mint egy blue+xxl aki még napi 30GB nál is többet netezik + 1000Ft-ért . De szerintem igen is, van némi profitja, nem sok, de egy minimális van neki, nyilván nem ebböl fog miliárdokat félre tenni a cég, de szerintem kijön pár telenor iroda költsége, vagy pár torony költsége.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák