Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab.m

    senior tag

    válasz #40935168 #5041 üzenetére

    Igen, Ropi ismerőseinek negatív, legalábbis a vakus topikban ha jól emlékszem erről a típusról volt rossz tapasztalat. Nem akarok a zsebedben turkálni, de szerintem kibírnád egy sb-700 árát is, az pedig egy sokkal megbízhatóbb vaku, ráadásul kisebb, a táska apróbb zsebébe is befér, ez is szempont lehet. Én főként két manuális yn-560as vakut nyúzok, 5-6 ezer villanás tuti van már bennük, és eddig köszönik szépen, jól vannak és teszik a dolgukat. Ha veszek még yongnuo vakut, valószínűleg ennél a típusnál maradok, el is döntöttem, 100 dollárnál többet tuti nem adok kínai vakuért. A dologhoz az is hozzátartozik, hogy én 99%-ban a vázról levéve manuálisan használom a vakukat. Néha jól jönne a high speed sync, de ehhez új távkioldót és új vakukat kéne vennem, de ez akkora többletköltség, amit egyelőre nem tudnék realizálni, de legfőképp nem akarok, mert 1-2 alkalmat leszámítva nincs is rá szükségem.

    -- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

Új hozzászólás Aktív témák