Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dssport

    tag

    válasz jlaudio #42209 üzenetére

    ,,de nem hinném, hogy feltétlenül el kéne adjam a Nikon rendszeremet csak azért, mert a MILC-ek jobbak lennének?" ne is tedd, ahhoz azért még több innovációt kell nyújtani a MILCeknek.

    Az a baj, hogy túl régóta nincs rálátásom a piacra, ugyanis csak 2017 novemberében kezdtem el keresni a számomra legjobb vázat/rendszert -szóval simán lehet, hogy sok hülyeséget hordok össze. DE! Mondják, hogy a MILC a jövő meg innováció így innováció úgy, de csak azt látom, hogy pl a Sony A7, A7II stb már ~2014-ben megjelentek. (nem ma volt) Nem tudom, hogy akkoriban mekkorát robbantak, de nem hinném, hogy tömegesen dobták volna el az emberek a tükrös gépeket. Viszont az hétszentség, hogy sok ,,profit" megvettek kilóra: [link] mondjuk ezt a koszos körmű mangalicát spec pont nem bírom, de vannak mások is. Szóval a MILC a jövő, de mikor jön el ez a jövő ITTHON is? Ezen kívül a Canikon szándékosan nem ad ki értelmes konkurenciát a Sonynak? Mi az oka? Lehet, hogy szimplán nem akarják azt csinálni a meglévő tükrös ügyfelekkel mint a Sony? - kis túlzással lenullázták a tükrös ügyfeleik felszerelésének értékét -

    Én könnyű helyzetben vagyok, nem kötődöm meglévő felszereléssel egyik rendszerhez sem, így teljes nyugalommal állhatok a vásárláshoz, bármit választhatok, nem kell a használt felszerelésem eladni. Ja bocs, mégsem, ha könnyű helyzetben lennék már rég vettem volna valamit :D Marad a fórum olvasgatás (mindegyik) tesztek és akciók keresése, számolgatás kb maximum még 1 hónapig -akkor viszont már mindenképpen kell vennem valamit-

    Jelenleg nálam a Nikon vezet, de az a legnagyobb bajom vele, hogy nem látom mi lesz 3-4 év múlva. Sem magam miatt (ki tudja mit hoz a jövő mit fogok fotózni, ahhoz mi lesz a legjobb számomra), sem a gyártó konzervatív, lassú lépései miatt. Nem akarok abba a hibába esni, hogy 3-4 év múlva akarok egy jobb gépet márkán belül és nehéz lesz olyat találni, amibe jelentős újítást vittek volna. Itt van példának a 7200 vs. 7500. Pár dologban többet ad az újabb, de van visszalépés is.

Új hozzászólás Aktív témák