Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz Freddy76 #10823 üzenetére

    na első blikkre a d7100 fókuszrendszere azért szerencsére teljesen másnak tűnik...
    lámpafénynél tesztelgettem, nem állványoztam, kézből gyerek játékszereit, több távból, szögből stb 50essel meg a 16-85el lövöldöztem.
    majd hétvégén lesz időm tán természetes fényben is tesztelni, ha nem veszek észre turpisságot, neki sem fogok állni tesztábrázni.
    mindkét üveget pontosnak tűnt fine tune nélkül!
    maga az egész fokuszállítási "procedura" is más...míg a d7k képes volt uarra a pontra állványról többször micro módosításokat eszközölni -miután elvileg már talált fokuszt- ez most ilyet nem csinált..vagy ráállt vagy nem...ha ráállt ott maradt, nem tekerte magát tovább picit vagy vissza...ott volt-utólag visszanézve jó helyen is volt
    a szélső nem keresztszenzoros érzékelők azért kicsit neccesebb témánál már huntoltak rendesen -direkt elég szar körülményeket teremtettem -4db energiatakarékos izzó volt az össz fény- de ezen kívül egyelőre elég bíztató volt az első pár kattintás
    fogása anyaga nekem jobban tetszett a d7k nak....AF-On gomb ezen sem áll kézre b@ssza meg

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák