Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    OneOdio Studio Pro10 hibrid párnával vs. Superlux 681 EVO

    Fél nap hallgattam tegnap a legújabb szerzeményemet, az EVO-t. Igazából egy tök jó fejhallgató, nagyon fun hangja van. Ma végre össze tudtam hasonlítani egy OneOdioval, igaz nem Pro50, de tök mindegy, 99%-ban ugyanaz a 2 fejhallgató szerintem, csak a párna más (de az nagyon). Az EVO-nak úgy tapasztaltam, hogy minkét párnájával nagyjából ugynaz a hangja, de a textillel valamivel kényelmesebb. De! Az EVO éppen jó a fejemre (58-60as sapkáim vannak), gyakorlatilag on ear (és még szorít is), és az anyaga olyan, hogy ha a tejfeles dobozhoz hasonlítanám, akkor utóbbi sértődne meg. Ettől függetlenül árához képest egész jó fun hangja van.
    Viszont az OneOdio kb. fél perc után lesöpörte. Anyag minőség ok, hogy nem egy jóval magasabb szint, de jobb minőségű műanyagból van, mint az EVO. Igényesebben is van összerakva (a maguk szintjén). Az OneOdioban ütősebbek a mélyek, de nem érzem kellemetlenebbnek, a közép meg a magas meg egyértelműen szebbek. Nem annyival, mint ha azt akarnám másnak elmesélni, hogy a 10cm-el rövidebb vezetékkel mennyivel jobban szól a rendszer, hanem mint amikor az 50éves feleségednek meglátod a 15évvel korábbi fényképét. Felraktam, 2 perc, és adtam vissza, hogy köszi, nem rondítok bele a quasy új fejesbe, inkább veszek még egyet, ha már voltam korábban olyan hülye, hogy eladtam.
    Részemről ennyi. Bakancslistáról EVO lehúzva, nem rossz, sőt. De van jobb nála. Ugyanannyiért nagyjából.
    Megjegyzem, hogy nincs fejhallgató "bótom", és pénzt se kapok az OneOdiotól. (Pedig igény volna rá :D )

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák