Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    válasz CheGhost #44645 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt, és egy-egy információval hozzájárult a minél teljesebb kép kialakításához. :R Végül "a hazai vállalkozások segítése" és a gyorsabb beszerzés irányába mentem el, tehát a sima HiFiMan HE-400 lett.

    A fejhallgatóplázáról csak jókat mondhatok el, egy kis bonyodalom merült fel, és nagyon rugalmasan és készségesen álltak hozzá, törekedtek a jó megoldásra. :D Bátran tudom mindenkinek ajánlani mindenkinek akár csak hallgatózásra, akár beszerzésre is.
    A boltban megerősítették, hogy nem lesz több HiFiMan náluk, mert a beszerzés kicsit problémás. Annak ellenére, hogy a jobbak közé sorolható a gyártó, a kereskedelem nem az erősségük, így inkább a többi termékre fektetik az energiájukat...

    Komoly próbának nem tudtam alávetni, de a kis Fulla segítségével az AKG K518-hoz képest egyből hallható a különbség...

    [ Szerkesztve ]

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák