Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz JohnyBlue #29295 üzenetére

    Igaz, hogy én 70D-n használom a wifi-t és Android helyett iOS-on (EOS Remote), de ott tökéletesen működik.
    Pillanat alatt kapcsolódik, nem dobálja a kapcsolatot. Vissza tudom nézni telefonon a képeket és két gombnyomással tovább küldeni. Csak .jpg és nem teljes felbontás. Ugyanígy működik önkioldoként is + élőképet kapok mellé. Beállíthatom (telefonról) a fókuszpont helyét, újra fókuszálhatok + minden egyéb paramétert kivétel a zoom-olás, de azt hiszem ez evidens. Velem is többször előfordult, hogy ismerős türelmetlen volt és szerette volna a képet, egy percen belül elküldtem kábel nélkül. Egy szóval: igen, működik. Sőt, még többet is ennél.

    Szerk. 1. *Ropi*: Nagyon gyorsan átjönnek wi-fin a képek, mivel nem eredeti felbontásban küldi át. Ugyanakkor online felhasználásra bőven elegendő. Több száz képet 1-2 perc alatt áttölt telefonra. Gyorsabban, mint az eredeti méretű képeket számítógépre (jpg+raw).

    Szerk. 2. Meglepetten olvasom, ohgy több embernek is gondja van EOS Remote-tal. Nálam soha nem volt vele gond, nem dobálja a kapcsolatot, gyors, stabil.

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák