Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz fattyu #25258 üzenetére

    Na csak előbújt mégegy infós aki motorozik és ugyanazt gondolja mint én :C

    Daywalker
    Igen igazad van de nagyon szerencsés ember is vagy hogy ennyire kevés időt vagy OIban.
    Nekem a jogsimmal ültem bent 2 órát abból 1 a várakozás, talán 18 kerben.

    Új törzskönyv a festés miatt, bementem már aznapra elfogyott az a szám. Másnap vissza 35 perc várakozás 30 perc alatt megvolt.

    Lakcímkártya ugye azt csak ahol laksz annál az OInál lehet csak. Nem mondom, hogy sokat álltam sorban, de kijöttem az irodából és jéééé már dél van mehetünk ebédelni elment a délelőtt. Reggel 8:30kor keltem és azt az egyetlen dolgot csináltam.
    Ez 3 különböző Okmányiroda az elmúlt fél évből. A második kettőnél munkanélküli voltam még szép, hogy ráérek elmenni addig sem otthon kockulok... :) ---Mielőtt valaki benyögi esett illteve márciusi hóban nem jó motorozni.

    Most majd kell útlevél wáááááá

    Központi okmányiroda hétvégén
    Az egy létesítmény és 2 millióan vagyunk a fővárosban.
    Ki van nyalva a BPsek segge
    Még szép, hogy a vidékhez képest sok az opció......
    Leraknak 1 dolgot min. 1 millió ember értelmes távolságból hozzáfér. Vidéken sose lesz ilyen.

    Neked könnyen mennek mindig kész vagy fél óra alatt de ez azért nem általános. :R

    [ Szerkesztve ]

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák