Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Kérném tisztelettel aki tud segítsen ki :) Mivel legtöbbször azt hallom inkább videókártya segítene többet mint a processzor tuning így rászánom magam akkor hogy lecseréljem a saphire hd 7750 es kártyám, egy kis teljesítmény növekedés reményében. Nézegetve a különböző teszteket a Radeon r9 270x és a GTx 760 at láttam Én laikus szemmel jónak, és még számomra megfizethetőnek, a 2 gb-os 256 bittes kategóriában. De azért megkérdezném a nálam hozzáértőbbeket. Amd fx 6100 proci, gigabyte alaplap, és chieftec ctg 500-80 p 500 wattos táp mellé ezek egyáltalán beszerelhetők e, és ha igen melyiket ajánlanátok? kimondottan játékokra kell (tudom van jobb is meg szebb is, ha tudtok esetleg ilyen 60 ezer környékén jobbat akkor azt is megnézném :) ) Amit még nem tudok hogy van e olyan gyártó akit érdemes elkerülni? Vagy nagy e a különbség hogy Asus, Gigyabyte, sapphire, vagy MSI? Mondjuk ha nekem gigabyte az alaplap jobb ha gigabyte a videókártya is, vagy az mindegy? Processorral összefüggésben a 2 kártya közül melyik lenne ideálisabb?

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák