Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz TechN7ne #50442 üzenetére

    Mostanában csak read only vagyok, de valahogy mindig megakad szemem, hogy ekkora marhaságokat össze hordva, nincs annyi benned, hogy belásd nem kéne neked ezt a vga témát erőltetned...

    Egyre problémásabbak az AMD különböző R kártyái
    Nem tudom, milyen fórumokat olvasol, de valamit nem jól olvasol. Azért mert 1-1 gyártó hülyeséget csinál azért nem kéne általánosítani. Mindig ki vannak szűrve a problémás karik, de bőven találni teljesen jó megbízhatót.

    Mit jelent az, hogy jobban jár a gyengébbel? Mikrolaggos hülyeségbe bele se kezdjünk.

    Zotac olyan is... No comment, legalább lennél tisztába a gyártókkal, márkákkal...

    Említettem,rengeteget számít az adott kártya gyártói minőségi rangja,szériákon belül is kiadnak "spóroltabb" és felszereltebb példányt.

    Pont ez az, hogy nem azonnal minőségi rangot kéne nézni, hanem adott típust. Nem érzed itt az ellentmondást? :U

    2GB vram meg minden játékra elég jelenleg,gyönyörűen tolom Ultra-High beállításokkal a Watch Dogs-ot)

    FullHD felbontásra már eljutottál?

    Csak úgy érdekesség képen. Hány vga-d volt, mindkát oldalról az elmúlt időszakban? Köztük felső-felsőbb kategóriából? Itt nem arra akarok kilyukadni, hogy mit engedhet meg magának az ember. Csupán te magad mondtad a PCB felépítésáhez nem értesz, szerintem sok típus nem fordult meg nálad, gyártókkal is elég nagy a homály, de ennek ellenére olyan bátor, értelmetlen kijelentéseket teszel, ami ezer helyen megcáfolható és szakmaiság sincsen benne...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák