Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nexus6

    aktív tag

    elkezdtem nézegetni a régebbi alsó és középkategóriás kártyák között, mivel a régi gépemen is segítene (elkezdtük a minecraftot javán) és erősen gondolkodok a régi 9 éves gép cseréjén is. a használtakat is nézem, de valahogy annyira szétágazóak az árak hogy egyszerűen nem tudom melyikkel járnék jobban (játszani nagyon régi játékokkal csak talán, mert van xbox one x). most a gtx750, gtx750ti, rx460, gtx 1050, gtx 1050 ti verziókat nézem és ahogy látom a régi akár 6-8 éves használt kártyákat is majdnem új árában árulják...
    a jelenlegi gépem (nem röhög): i3-2105, 4 Gb ram, ashrock h61m/u3s3 és egy kicsi aerocool ház, coolermaster gx450 táppal. ebbe gondolkodtam hogy jobb lenne a gép talán még a kisfiamnak is később, bár most egy i3-10100 gépet akarok összerakni 16 gb rammal, ssdvel nagyobb táppal. persze még az i5-10400 is lehet még. ehhez inkább már talán jobb lenne a 1050ti... még a használt kártyákról egy kérdés, ha elromlik ezeket mennyire lehet javítani?
    előre is köszi a helpet

    [ Szerkesztve ]

    Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

Új hozzászólás Aktív témák