Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fauv

    őstag

    Gondoltam amíg a 2060 kijön / kb tavasz / addig veszek egy 1060-at, még se legyek vga nélkül.

    Itt a Ph-n egy vicc. Nézem az elsőt, jó ár, de kiderül külföldi vásárlás, számomra ez teljesen kizárt. Másiknak 3 hó gar, ez naon karcsú, tovább. Kövinél állítólag bányát nem látott, de nézem az eladó értékeléseit, , 5 nap alatt ugyan ilyen kártyából 6-ot adott el eddig :D Kövi eladóval beszélek, gari van bőven, sajnos csak céges számlája van, így nagy a kockázat, hogy elhajtanak a búsba. Volt aki 1-et árult, garantáltan bánya mentes vga, nézem a további hirdetéseit, 1 db 1200W-os táp és egy 1700 w-os táp. :D Kövi elhagyta a papirjait, így gari nincs :D, Látok egyet jó árban vidékről de csak előre utalás után postázza / soha az életbe nem tenném /. Na mondom, mivel a kártyák 90 % a bányász, kipróbálok egyet, végül is vettem egy Zotac AMP-t 1060 3 GB-s kártyát 45-ért. fél éves kártya, még 2,5 év kis.ker gari, korrekt papírok. Próba a gépben és kellemes csalódás ért, szépen muzsikál. Ennyi pénzért szerintem megérte.

    Amit le akartam írni, hogy van bőven eladó kártya, de valami bökkenő tuti lesz vele :D

    [ Szerkesztve ]

    Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

Új hozzászólás Aktív témák