Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz gyuri.sza #35927 üzenetére

    hja, jót nevettem, amikor kijött a 8.0 frissités, akkor fél napig lehetett először letölteni, majd visszavonták.
    először azt irták, hogy a 8.0ra frissités esetén el fog tűnni egy számunkra hasznos funkció, ezért én nem engedem azóta se frissiteni. (kikapcsolt TVre is rá tudsz küldeni YT videot, ekkor a TV bekapcsol, és lejátsza a videot)

    nem hülyebiztos: van, hogy eltűnnek menüpontok pl. szerencsére több helyről lehet elinditani az alkalmazásokat, ezért nem para, de elég furi, hogy a kedvenc alkalmazások listája időnként (sőt, most már hónapok óta) üres. nagy para azért ebből sincs, egyébként.

    ami jó, és ezzel lenne valódi gond, hogy atombiztos a BT és hangkimenetek, hdmin amit kap hangot, tökéletesen kiküldi optikán, pl, sose volt képi anomália se.

    fagyás nekem nem volt, de gyerekek mondták, hogy volt olyan, hogy a tv kikapcsol, vagy ujraindul, ilyenkor megijednek, hogy elronrottak valamit, de ennyi.

    aztán az is lehet, hogy simán hagynom kéne frissülni, lévén valaki dolgozott ezen az elmúlt 2 évben, de nem érdekel.. az MMben láttam a mostani felületet, tök olyan a 7.0 is.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák