Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.Cs.

    tag

    Sziasztok.

    Elolvastam az utolsó két oldalt, s lehet kicsit viccesnek fog hangzani a kérdésem, elnézve az itteni igényeket.

    Szóval jelenleg ez van:

    alaplap: GA-H55M-UD2H
    proci: i3 530 (igen, a régi 1156 foglalat)
    videókártya: HD 5770 (igen, ugyancsak nem mai darab)
    6 giga ram (1333, de csak lap miatt, amúgy 1600-asok)
    a többi nem hiszem lényeges

    Nem meglepően, szeretnék újítani kicsit. Igényeim nem nagyok, nem szeretnék fullba játszani BF4-et, sem más új játékot. Jelenlegi "csúcs" igényű játék amit néhanapján játszok az a Dota 2 és a WOT.

    Mivel utoljára akkor voltam témába amikor ezt a konfigot összeraktam, így meg szeretném kérdezni, hogy mit ajánlotok. Nézelődtem a piacon, AMD és Intel-t is. Láttam, hogy az AMD elhúzott a beépített GPU-k terén, míg az Intel i3 még mindig jobb teljesítményben mint az AMD, kevesebb fogyasztással, de ez a beépített GPU-ja nem a legjobb.

    Alapjába véve ki akarom cserélni az alaplapomat mindenképp, kellene már a Sata3 meg az USB3, meg amúgy se akarok nagyon lemaradni a technológiával. A kérdés számomra az, hogy eladjam a videó kártyámat is, és vegyek AMD-t és alaplapot, vagy ne adjam el a videó kártyámat, és vegyek egy i3-ast és alaplapot.

    Jha igen, alapvetően szerintem rájöttetek, hogy a keretem 30000 körül van, + amit eladok. Ebből lenne az új cucc.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák