Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz -FreaK- #75667 üzenetére

    Szerintem keress egy boltot, ahol élőben megnézheted, mert másképp nem kapsz választ.
    A folyamatosság: a "fekete lyuk" 40 fpos alatt kezdődik, itt van különbség a két megoldás között, és itt jobb, ha szabad ezt mondani, a G-sync. Most ez filmekénél érvényesül-e, nem hiszem, mert ott ugye 25-30 fps az állandó. (szabványok írják elő) PC fronton meg mkv alá már nem is érdemes menni, ha éles képet szeretnénk.
    Játékok: ahogy feljebb írták, nagyon nem mindegy, milyen VGA, és ha a játék motor olyan (cryengine pl), akkor milyen erős CPU dolgozik együtt. Rossz párosítással minden bizonnyal lesznek meglepetések.

    Én csak Freesync ügyben tudok tapasztalatot mondani: minden "simább, egyenletesebb" lett. Na mármost: multiplayer esetében azért még itt is kell kompromisszum. Nekem ugye 75Hz a monitor, tehát pl BF1 esetében bekapcsolt Freesync és Vsync van, DX12 és Ultra, és imigyen folyamatos 40-75 az fps. Vsync kikapcsolásakor a maximum fps nyilván sokkal magasabb, viszont laggolás már ugyanúgy van, hiszen beeshet akár 30 alá az fps is, és ekkor nagy nehezen 40-et csinál az XFX és az LG monitor. Éppen ezért az előbbi metódust alkalmazom, nem vadászom az fps-eket. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák