Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz sniper elite #31697 üzenetére

    Szerintem ebben a kategóriában a DELL bár kívételes minőség, játékra nem venném. 1,5 évig használtam U2711-et, nagyon jó monitor, szerettem, de FPS-hez nem elég gyors (input lag). Lehet az említett két modell gyorsabb, de szerintem számottevő változás nem lesz, mi több a 30"-as még lassabb is tudtommal.
    Ezeket a méretű monitorokat nem játékra találták ki. Túl bonyolult az elektronika, elsősorban grafikai munkára lettek kitalálva, és valahogy el kell érniük az ehhez kapcsolódó színhelyességet, aminek játékok alatt azért van negatív hatása.
    Tehát játékra én LG-t ajánlanék 27"-es méretben, bár az említett típust nem ismerem. Az IPS277L pl jó játékra, de ez "csak" 27".
    Személyesen látogass el mindkét ajánlott boltba (az egyikben van LG is), és nézd meg őket élőben, kérd ki a véleményüket (Dell mindkét helyen van).
    Persze ha nem FPS-t tolsz, és nincs multi a DELL is jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák