Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz maxpayne #125102 üzenetére

    köszi :)
    én... nem szeretnék TN-t.. biztos vagyok benne, hogy van köztük jól, vagy nagyon jól sikerült darab de, inkább elengedném. IPs-em volt egyébként mindig, és most kb a VA-is voltam hajlandó lemenni. nyilván főleg a jó fekete miatt... csak amiatt

    #125109 Forextroll neked is köszi. ahogy olvastam a hsz-edet, mintha kést forgattak volna bennem, az biztos..
    : ))) de tény, abszolut igazad van. lófasz pénzkeretből akarok venni valamit csézni, mit problémázok ennyit. egy gyors panel oszt jóvan.. kicsit lehet túllihegtem. de az tök jó mindettől függetlenül és örvendetes már eleve, hogy nem ugattatok le egyből, hogy jajj tee, ott egy ócsó tn a sarki kínainál aztán lépjünk.

    a sok lihegés után egyébkénk, végül tegnap este megvettem egy monitort, a közkedvelt lg 27GL650F-ből egy szép és jóárasított példányt. :K azért ezt, mert egyrészt végül ide lyukadtam ki, másrészt úgy voltam vele, nagyon nem foghatok ezzel mellé, mert kb csak jókat, vagy okésakat írnak róla
    és tényleg az is. viszont, bár tényleg jóféle ez a 144hz és látható a különbség, megmondom őszintén, én nem estem hanyatt, amikor bekapcsoltam és néztem - nyilván először csak a win10 desktopot, meg a böngészőn belül oldal-scrollozásokat. látható volt hogy jobb, de szóval.. olyan kicsit meeh érzésem volt. megnéztem mindent amit meg kellett: win-en belül 144hz pipa, monitor setupon belül 1ms active, fast response. ki is írja h 144, elvileg minden okés. kicsit még a kontrasztból meg a fényerőből is lejjebb vettem (főleg utóbbiból)
    szóval nem rossz, de... én lehet, kicsit még többre számítottam. de az is lehet, hogy most csak a gyári hozzáadott display-kábelel toltam és azért. már úton van egy vesa hitelesített delock displayport kábel, azzal fogom mindenképp hajtani
    de az is lehet aztán, hogy csak a sok hülye amazon, stb vélemény után, hogy úristen így megúgy mennyire megváltás, meg más dimenzió jött ez a pici 'csalódás'
    a chrome-os scrollozás pl. annyira nem lett jobb.. kevesebb persze az utánhúzás, de azért még mindig nem egy halál megfogott valami a mozgás
    aztán persze játszottam éjjel 3ig, aztán, most már jobb a lelkem nyilván. csak sokkal jobb osztani a fejeseket
    de a kisördög nem tűnt el, és az a helyzet, hogy lehet, csak kipróbálok egy 240hz-eset, ugyanebből a tipusból. úgy néz ki, találtam egy helyet, ahol ki tudom majd próbálni, és egymás mellett a kettőt majd. elviszem szépen a mostanit, aztán mehet az összehasonlítás face to face.
    kiváncsi leszek, látom-e majd jobbnak desktopon főleg, de játékban is a 240hz-et

Új hozzászólás Aktív témák