Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Protezis

    őstag

    válasz nggabi #123926 üzenetére

    Persze, tudom én. De a 100-200 ezres kategóriában nincs egyértelmű győztes. Ár/érték bajnok persze van.
    Az ACER CONCEPTD CP5271UV-vel szemeztem, 230.000-ért talán minden tekintetben jobb, mint az előbb említett kategória, de végül berendeltem egy Acer Nitro XV272UP-t. Mindenféle extra szolgáltatásokkal végülis fele annyiba kerül. Viszont ez utóbbiról is olvastam, hogy 2020-2021 óta kiadott példányokban alacsonyabb a max fényerő. Kíváncsi vagyok, mennyire hiányzik majd. A HDR + VRR-ről így lemondtam.
    Sok gamer monitor úgy néz ki, mint valami kínai bazáros játék. Nincs igény letisztult, kulturált kinézetű monitorra, ami jó színeket ad és tud 144 Hz-et HDR-rel G-sync compatibilityvel?

    3 éve OLED TV-t használok. Akkor az LG B8 55" került ~420 ezerbe. Hogy a fenébe nincs mondjuk 32"-es OLED monitor 250 ezerért 2022-ben? Elég lehangoló a helyzet. Rossz feketéről, IPS glowról, semmit nem érő HDR 400-as certificatekről, fejfájást okozó Nano IPS-ről olvasni még a 350 ezres kategóriában is.

    Más: Samsung C32JG50QQU mennyit érhet használtan?

    [ Szerkesztve ]

    Ubiquiti EdgeRouter 4 eladó

Új hozzászólás Aktív témák