Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radeon_5

    aktív tag

    válasz moma #60134 üzenetére

    Egyszeruen fajni kezdtek az ujjaim egyre jobban, es annyira egy ido utan, hogy mar lassan tudom csak mozgatni. Idegesito mert az agyam porogne csinalnam de az ujjam nem engedelmeskedik. Es eloszor csak egesz napos sok oras gepeles utan, de utana mar egyre rovidebb ido alatt is elfaradnak egy napon belul es surubben kell pihenni vagy el sem mulik. Rossz keztartas es kombinaciok hasznalata, tul kemeny billek, es nalam az egerezes, azon scrollozas es klikkeles ami okozta ugy ereztem. A laptop ilyen szempontbol meg rosszabb sokkal mint egy normal meretu keyboard. Az egeret is lecsereltem nemreg trackpadre (miutan kiprobaltam par vertikalis egeret is, azokbol is elvetve van aminek ertelme is van valamennyi), abbol is kivalasztottam mi az ami nekem jo lehet, es jobb is mint az eger ilyen szempontbol, nem faj annyira tolem a kezem. Plusz minel jobban erdemes eliminalni az egerhasznalatot amugyis. Billentyuzetbol is alaposan utananeztem mi az ami kellhet nekem es miert, nem csak ugy megvettem az elso mecha villogosat. Azaz egyet de, de azt tesztboardnak. Ja es en sem forrasztgatok, azt rabiztam masra inkabb aki jobban csinalja.

    [ Szerkesztve ]

    Son of a Bit

Új hozzászólás Aktív témák