Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz Lauda #57947 üzenetére

    Most olvastam. Nekem az jutott az eszembe, hogy ha a buszvezető helyében lettem volna, lehet nem fékezek ekkorát. Gondolom nem ment neki, hiszen elhajtott a köcsög ember. Persze tudom, nem így működik a normálisabb embereknél.

    Ma is megyek a kis pékboltba, de a parkolás csak az út bal oldalán lehetséges, parkolóban, merőlegesen az útra, igen ám, csak záróvonal van, mivel egy iskola is van jobb oldalon és csak kb. 50 méterre a zebra után lehet megfordulni. Elmentem odáig, megfordultam, majd megyek a parkolóhoz és megállok, próbálok tolatni, erre egy ..... ember fogta és a záróvonalat átlépve bement orral előre, át a záróvonalon a parkolóhelyre, ahova épp tolatni akartam. Majdnem neki mentem, még szerencse, hogy észnél voltam és időben kapcsoltam, hogy de hát ez... Majd kiszálltam és szóvá tettem, majd annyit mondott röhögve, hogy de be tudtam állni máshova. Ehhh, tele van a ....m az egész közlekedéssel :(((

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák