Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz t72killer #92319 üzenetére

    Ne legyen igazam, de E-M5mk2-őt is azért nem vettem soha mert szerintem drága, ahogy telik az idő fölötte úgy lesz fajlagosan egyre drágább, mivel az Oly nem frissíti a szoftverét funkcionálisan és az újabb de alacsonyabbra pozicionált M10 több dologban is okosabb lett nála. Amúgy azzal nem értek egyet, hogy csak 5% a fejlődés. Ezt majd a pontos specifikációk és tesztek ismeretében tudjuk megmondani, de az új szenzor -minden hozadékával együtt- szerintem most komoly ugrás az elődmodellhez képest. Mondjuk azt sem szabad elfelejteni, hogy közben a Pana kihozta a G90-et, ami a hi-res és pdaf kivételével a jelenlegi állás szerint mindent tud amit az E-M5mk3-tól várhatunk, és az a váz kicsivel 300k felett van most árban. Tehát, vagy alaposan mellélőttem az árral és lesz némi rivalizálás, vagy szerintem jelentősen magasabb ár mellett nem fogja megérni az M5mk3 a G90-nel összevetve.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák